По-перше: “Генштаб” доволі неточна мапа з дуже серйозними викривленнями (“щоб ворог не здогадався”) - тож довіряти йому не слід
По-друге: ліцензійна чистота сумнівна
Так що, я б рекомендував уникати використання “генштабу”
А чим він не точний? всі генштаби в СК42 зроблені, це ж не СК63 де є “секретні” зміщення. Є трошки невідповідність біля центральних меридінаів при склейках, але то вже недоліки калібрування. А от щодо висотності - недоліків непомічав. Це ж не по горизонталях визначення висоти йде.
До сих пор припоминаю пионерлагеря “Космонавт” и прочую милоту на месте стратегических объектов. Как любят рисовать особо… убеждённые радетели секретности в ОСМ.
Як можна вибрати/подивитись всі нявні переходи через річку (мости/броди) вказавши тільки річку, або їх декілька…
Чи є якийсь аналог інструменту “як в вікімапії” коли задається регіон стеження і показуються правки хто коли і що зробив? Чи якийсь сервіс для перегляду останніх правок по виділеним квадратам?
Підкажіть які сервіси є зручні для перегляду громадського транспорту. В реальному часі швидко оновлюється http://openbusmap.org/ але при перевантаженні сторінки, повертається на Німеччину. А є щось таке щоб навівши на певне місце, в адресній стрічці відображався адрес даного місця? nadoloni.com перестав відображати маршрути гром.транспорту. Основний http://www.openstreetmap.org також з запізненням в тиждень. Чи є якісь альтернативи? Дякую
Никто не заметил, что последнюю неделю Мапник стал как-то медленно отрисовывать тайлы? Иногда до суток проходит, а часть зумов 13-17 так и остаются не обновленными.
Вот, например, http://www.openstreetmap.org/#map=14/48.2338/36.3351
14 зум отрисовывается, 15-16 - нет, 17- да.
Правкам уже почти неделя.
іноді це залежить від кешу браузера, де ці тайли кешовані в старих версіях
Але іноді це таки рендерінг, то тоді треба зробити (я це називаю “трахнути сервер”) декілька разів перезавантажувати по ф5 цю ділянку і воно тоді відрендерює.
PS Перейшовши по лінку 15,16 тайли були старі. “трахнув” на 16му зумі - тоді й 15й одразу став нормальним.
Я кеш чистив всіма способами. І декілька браузерів використовував. І в SASPlanet в мене вимкнений кеш.
Зараз це місце показує, але є невеликі проблеми з іншими ділянками.
Дивно.