Ось ця ділянка дороги схоже єдиний спосіб дістатись до правобережжя Делятина не пішки.
Тей місток що видно на супутнику - то явно пішохідний. Він сильно завузький як для авто і підходу двоколійного до нього немає. Натомість є видимий шлях вбрід через острівець посеред річки (лінію спеціально проклав поряд, щоб було видно накат) . І судячи з цієї логіки добрячий шмат річки де води мінімум по пояс, максимум по голову - має мати highway=residential ? Дивлячись на карту і бачучи там жирну лінію дороги ніяк не очікуєш 200метрового фрірайду річкою глибиною в метр.
Мейбі, але якщо ти є Делятин і до якого тобі пішки 100 метрів то якось мати заїзд автом через гори/полонини не є логічним. Я помоніторив Прут південніше - незнайшов навіть натяку на місток чи якийсь накат єдиним шляхом з правобережного Делятина в Делятин було саме те.
Таких випадків по селах дуже багато. Суть у тому, що селяни з таких хуторів не мають легкових авто, а та дорога і брід використовуються лише тракторами чи вантажівками. І якщо нема зливи, глибина у таких місьцях максимум по коліна. Це стандартний highway=residential
Економічна ситуація в таких місьцях дійсно дуже важка. Проте часто-густо є приклади, коли кому треба, встановлюють міст самостійно. Головне тут те, що якість дороги не важлива. Така вже у нас відстала країна - це може бути навіть не дорога, а струмок (Камаз там з проблемами, але заїде з цеглою, а от щось більш міське - дуже сумнівно) . Головне тут те, що будинки мають адресу і належать до якоїсь вулиці
Не могу понять, как проходит Т-04-27 на участке Долгое - Просяна http://www.openstreetmap.org/#map=14/48.1454/36.3942
То что нарисовано сейчас, местами вообще не имеет под собой основания. У кого какие мысли?
Скоригував першу поз. (вулиця Гагаріна в Письменному є частиною шляху О040203). 14,5 км.
Поправив другу поз. Автошлях С040222 зараз становить 11,8 км. (+до вашого ще мало бути сполучення Аврамівки з С040221).