Також за тієї адресацією, яка була раніше внесена в OSM, керуються різні організації, ось приклад:
а місцеві жителі замовляючи скажімо таксі, вказують адресу “Стеценко 30, девятая линия, дом 60”,наприклад…
“Стеценка 30” чи “вул. Стеценко 30” як на фото чи “улица Стеценко 30 линия 2-я; Святошинский” як на скріншоті не є частиною назви. Назви вулиць чітко вказані в довіднику. Оскільки назва “6-а лінія” не унікальна в межах Києва:
Лінія 6; Линия 6; Liniia 6 10921 (Оболонський р-н, Пуща-Водиця). Виникла на поч. 20 ст. Пролягає від Червонофлотської вул. до Лісної вул. Прилучаються: Юнкерова Миколи, вул., Гамарника, вул.
Лінія 6; Линия 6; Liniia 6 12565 (Оболонський р-н, СТ "Фронтовик"). Пролягає від Садової 23 вул. до кінця забудови.
Лінія 6; Линия 6; Liniia 6 12580 (Оболонський р-н, КДТ "Чорнобилець"). Пролягає від проїзду до Лінії 18 до кінця забудови.
Лінія 6; Линия 6; Liniia 6 12472 (Подільський р-н, СТ "Більшовик"). Пролягає від Лінії 7 до безіменного проїзду.
то довідник додає уточнення. Такі уточнення в OSM тегуються за допомогою addr:suburb, наприклад addr:suburb=“СТ Більшовик”. Якщо ви кажете, що “Стеценка 30” є важливою інформацією і addr:suburb=“СТ Більшовик” не достатньо, то можна виправити addr:suburb(але не name), наприклад
addr:suburb=“СТ Більшовик/вул. Стеценка 30” або addr:suburb=“вул. Стеценка 30/СТ Більшовик” або через інший розділовий знак.
Мне лично нравится рекомендованный вариант.
Изменить то обратно можно, посто не хочется что бы было это бесполезно. Чтобы не вышло так: - Кто то разделяет, а кто то обратно соединяет.
Моя порада була не переробляти те, що вже давно існує.
Кіквідзе, Повітрофлотський, Дружби Народів, Кільцева(місцями зустрічні смуги не розділені) - давно намальовані двома лініями. Не треба це переробляти.
Червонозоряний та інші - завжди існували однією лінією. Поки там фізично не розділили зустрічні смуги не треба нічого переробляти.
Да все нормально, просто у товарищей немного негативный опыт после некоторых товарищей, ломающих навигацию при “однопучивании” из-за непонимания запретов на поворот и т.д.
тоді весь Київ має бути з двома проїзжими частинами. В місті одиночна суцільна - це рідкість. Зазвичай все >=6смуг. А подвійна суцільна наноситься коли смуг на дорозі >=3 .
І фігня в цих розділеннях ще в тому що навігацією користуються не тільки автомобілісти коли є розділення вулиці на окремі веї - пішохідна навігація навпростець не працює, навідміну від однолінійного маппінгу.
Тому вважаю там де фізично можна розвернутись автомобілю/перейти дорогу пішоходу - має бути один вей.
PS Це робилось бо комусь було “ліньки” виставляти заборони поворотів/розворотів на сервісних притиках?
Ну я як би за не-розділення, якщо нема фізичного розділювача, але цей аргумент працює навпаки. Хай пішохіди не перебігають через 6 смуг без переходу і світлофору
Та я не проти, переробляйте якщо дуже хочеться.
На Повітрофлотському там ще замаплено три маршрута тролейбусів(по два звязки кожен) і декілька машруток.
Щоб все це якісно звести в одну лінію треба потратити кілька годин часу і то навряд чи вийде одразу без помилок.
А вигода сумнівна. Для пішоходів треба мапити пішохідні переходи в дозволених місцях, як тут: http://www.openstreetmap.org/way/332025391.
з цим погоджуюсь, але не завжди можна швидко відреагувати на чиїсь правки
тут так, але ж в ПДР наче чітко не написано що перехід тільки по пішохідним? бо якби було так написано то на трасі прийшлось би (по правилам) йти 10-20-30км до найближчого пішохідного переходу щоб перейти 10метрів дороги.
Я не впевнений, але наскільки я зрозумів то роутінг для пішоходів, якщо замаплені sidewalk дає змогу перейти way дороги в зручному для маршруту місці, але в деяких дорогах то можна зробити нормально(я вважаю) як от наприклад на будь-якій не магістральній вулиці Подолу(немає роздільної смуги взагалі), а на інших точно таких же веях то такої можливості по факту немає. І OSM то ж не враховує?
Та й вартно/не варто переходити вулицю за межами переходу це сугубо пішохід вирішує. Тоді як маппінг двома лініями каже що якщо ти й хочеш - то ти не зможеш, а насправді то зможеш.
Ну не зовсім так. https://vodiy.ua/pdr/4/#47 - Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.
Тобто будь-де переходити - це порушення. Якщо пішохід хоче порушувати - його справа і вибір, а навігатор його все одно має вести до сусіднього перехрестя або переходу, навіть якщо до нього 10-20км. І одно-двовейність на це впливати не повинна.