Всім привіт! Так як малювати по супутниковим знімкам, схоже, ще не всіх дістало, цього разу спробуємо помалювати ліси. Місцевість відносно складна - Закарпаття, багато і лісів, і полей, і навіть полонини на хребтах гір.
я там первый кубик разбил, открыл и ужаснулся. там в 2011 году Martin нанес что то не понятное на непонятном языке. Я бы все это удалил, но мне уже несколько раз делали атата за удаление.
Прошу разобраться и объяснить в данном вопросе опытных товарищей.
Перепитували полонини - landuse=meadow (якщо полонина використовується для випасу або сінокосу) або natural=grassland, якщо ні. Так як у нас велика частина гірських полонин активно використовуються, пропоную користуватись першим тегом.
MapBox я не трогал, а Бинг я смотрел вообще с выключенным слоем данных. Только треки и Бинг.
Нулевое смещение мне показалось полностью допустимым, а с учетом того, что все стремится к нулю, то тем более
Працюючи по квадрату №59 (біля с Лази) звернув увагу, що порівнючи із шаром Аерофото (http://nadoloni.com/c/23.18436,48.76791,16/l/dzk) та світлинами Bing (http://nadoloni.com/c/23.18436,48.76791,16/l/bing) покриття лісі відрізняються. Так розумію, що на одній площині вони виросли, на другій їх порубали.
За основу беремо Bing? Якщо вірити, то в нього самі найсвіжиші світлини.
Наскільки детально позначати меди лісу? Молоду порсль включати площину ліса?
YarNik
Перевіряйте зміщення по треках, будь ласка, а то веселі речі виходять
(район Великого Березного)
(ще й ліфт кудись пропав, разом із навісом на азс, і не одним).
Но на земле она стоит…
Хотя, да, Вы правы. это важно, вдруг пойдет дождь и надо будет где то укрыться от дождя. Загрузил навигатор и нашел ближайшую крышу. Клево.
О. Блин. Но выход очень хороший, на самом деле.
Потому что в 99% случаев под этой крышей проходит highway=service, и валидатор ругается. А резать service на куски и выставлять фрагменту covered=yes - в данном случае выглядит как перебор. Хотя раньше так и делал.
Теперь буду левел выставлять, это проще и выглядит логичнее.