Чи відповідає реперна сітка на сайті кадастру по факту на місцевості? як дізнатись координату реперної точки?
Або чи є відкалібровані треки по Одесі, чи чітко прив’язані гугло/бінго знимки?
Чи відповідає реперна сітка на сайті кадастру по факту на місцевості? як дізнатись координату реперної точки?
Або чи є відкалібровані треки по Одесі, чи чітко прив’язані гугло/бінго знимки?
Тут я був не в темі, в сас.планеті a і b параметри задаються, а в ArcGis там використане стиснення еліпсоїда 1/f. Тобто проекція на еліпсоїд така ж як і у Яндекса. Тільки нарізка тайлів як була не по зумам так і залишається.
В чейнджлоге нового JOSM 8677 написано:
нужно попробовать подключить в нём.
там дуже цікава проекція
EPSG::0
плюс координати кутів по WGS84
<ows:WGS84BoundingBox crs="urn:ogc:def:crs:OGC:2:84">
<ows:LowerCorner>-0.08983244145164707 -0.15374280727432968</ows:LowerCorner>
<ows:UpperCorner>0.07186546075158409 0.1537434385810337</ows:UpperCorner>
тобто то не Одеса - то Гвінейська затока
я тут подумав, якщо кругом в них рідними координатами є біля 0/0, то чому відстань правильно рахується? мало б на веб-морді відстань видавати більшу ніж насправді. Але я промірям потьомкінські сходи - однакова довжина шо в гуглі шо в кадастрі. Мо десь в іншому місці схована проекція і кути географічні?
Повернемось до наших… зображень
Як хто порадить прив’язати отриманий растр щоб вийшло супер точно? растр прийшлось поділити матрицею 5 на 5 вийшло 25 квадратів, бо дуууже все тормозило при перегляді. Так от треба знайти точки кутів цих шматків. По Х ясно що буде стале зміщення, а от по Y треба буде для кожного перетину шукати своє.
Питання: чим і як визначити точно координату того чи іншого місця?
Одесс-маперы помогите!
В Одессе есть такой курорт “Куяльник” там нет практически ничего, а сейчас там проживает не мало людей особенно инвалидов.
Можно вас попросить об одолжении, не могли бы вы разметить “Куяльник” а именно дорогу под мостом, тротуары и дома а POI я уже сам внесу если конечно вам не сложно.
В целом да! Только с мостом проблема, если поможете буду рад!
Спасибо, вот теперь можно и за мост двигать! Сегодня тротуары рисовать до переезда планирую.
Еще раз спасибо!
Буду рад пообщаться с вами 17 числа на встрече в 15:30 по Киеву.
Всю необходимую информацию об этом мероприятии вы можете узнать в теме OSM Украина в ZELO.
Україномовним відпочивальникам на Курорті Куяльник взагалі не раді? Бо, в тегах жодної української назви (((
Почему же, как раз наоборот, ещё как рады.
А что мешает зайти и повесить теги с Укр названиями вам? Будем рады. Главное детализация, а языковой вопрос это уже второстепенно, лично я детализацией местности и занимаюсь а кто-то другой может и теги с Укр названиями сделает.
Появилась карта МАФов http://195.138.92.34/arcgis/apps/webappviewer/index.html?id=c5f99d2fcb104c41b4db9343e5389db2
Экспорт официального списка МАФов: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QtvJtVIx-PMcZk30_315bx-U5FtzRdwmXM-hZ20T4A4/edit
(координаты тоже есть, но в относительных единицах, проекция меркатор, нужны только коэффициент и смещение)
Главная проблема - привязка. Масштаб приблизительно подогнан. Но он, к сожалению, неравномерен. То есть, если подогнать масштаб под северную и южную точки, в центре все равно будет некое смещение. На таком крупном масштабе это критично: маппинг по таким снимкам возможен с точностью сантиметров.
То есть для привязки нужно использовать RTK и набор меток, которые видно на снимках.
Вот такое ответили:
Какая-то каша.
http://www.geoguide.com.ua/basisdoc/basisdoc.php?part=tgo&art=3901
Проекция Гаусса-Крюгера - это UTM.