Насколько я понимаю, речь идёт об улицах в сёлах, то есть тех, вдоль которых стоят дома. А разве эти дороги проходят по болотам? Очень сомневаюсь.
Якщо на супутниковому знімку видно дорогу, то вона наїжджена (по ній відбувається рух) і її можна нанести на мапу
а пардон, я чомусь зрозумів за під’їздні дороги.
Тільки не забувайте розділяти дороги на межах населених пунктів. Бо потім хтось підпише вулицю у селі, а вона розтягнеться через увесь район.
Пройшовся тут трошки по “щогодинному валідатору” і скоріш за все наступне ТЗ треба буде робити ось по цьому місту
http://www.openstreetmap.org/#map=14/49.2639/27.4279
зміщення дикі, маппінг дикий %)
Ой, там справді дурдом… Назви вулиць з помилками, практично всі будинки у вигляді трапеції - жодного прямого кута. Всі назви російською мовою і заголовними буквами. Простіше все видалити і заново замапити місто
Не, не, не нужно. Домики выпрямлять, названия исправлять.
Есть плагин для JOSM - UtilsPlugin2, в нём есть команда “Заменить геометрию” - Ctrl+Shift+G. Возможно, она пригодится при исправлении того города.
Теги на залізниці в межах міста треба редагувати, купа помилок.
Там трикутні будівлі. Як використовувати той плагін - не розумію. Звісно видаляти непотрібно, але редагувати доведеться ВСІ об’єкти і назви.
Креслимо нову будівлю (правильно); разом з новонакресленим конутром виділяємо старий (той що накреслений погано); тиснемо Ctrl+Shift+G; маємо виправлений контур з id, теґами та історією правок “старої” лінії
…и кроме этого, на новый дом (или что ещё заменяется) перевешиваются все релейшены старого. Очень удобная штука, на самом деле
27 ТЗ не буде?
Ну раз ні в кого ідей не було, напишу свою зараз
как же не было?
предлагали вот http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=530788#p530788
а вот сразу навеянное http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=535774#p535774
а еще можно доделать ( от http://tasks.openstreetmap.org.ua/project/7 до http://tasks.openstreetmap.org.ua/project/16 )
Пропоную ще об lit’ить якийсь регіон чи всю Україну.
В нас з тим дуже кепсько http://www.itoworld.com/map/69?lon=30.60150&lat=50.49320&zoom=10
Або можна кордони обслуговування поштових відділень помапити, хоча відображається воно тільки тут http://www.flosm.de/html/Verwaltungsgrenzen.html
Странно, я как минимум в 3 принмал участие.
Версия 2, исправленная и дополненная, находится там же.
Формат тематических заданий меняется.
Теперь они не регулярные и не идут сразу друг за другом (т. е. между ними могут быть перерывы).
Тематические задания создаются, только когда есть необходимость. Например:
- нужно в короткие сроки нарисовать карту города (так было, когда рисовали Новый Роздол)
- где-то появились новые спутниковые снимки, и было бы неплохо их обрисовать
- кому-то просто нужна помощь в обрисовке какой-либо местности
Список не исчерпывающий
Если заметили что-то подобное - предлагайте.
Длительность каждого задания “рассчитывается” индивидуально.