Глянул поверхностно на новые данные. Floors местами сильно неправильный, заметил, что для многих многоэтажкек прописано Floors=1. Думаю, что имеет смысл не добавлять Floors=1, а только если указано больше единицы.
Также местами названия улиц отличаются порядком, к примеру, “Заводська Набережна вулиця”, тогда как в ОСМ это “Заводська Набережна вулиця”. Английские названия нужно будет перегенерировать: “Malyi side street” для “Малий провулок”.
щодо building:levels=1 - навіть не знаю чи залишати чи відкидати його (в роздумах)
M@ster_dp - те що ви виклали посилання на shp тут на форумі - означає, що дані можуть вільно використовуватись спільнотою OSM? Як ви ставитесь до того, щоб імпортувати їх до http://openaddresses.io ?
M@ster_dp
на http://openaddresses.io/contribute/ є така формочка для завантаження. У мене по ній кілька питань: основне - Ліцензія (все інше не так важливо)? на яких умовах надаються дані? - ODBl/CC0/PD/WTFPL?; Чи потрібно на когось посилатись використовуючи ці дані?
Я бы сказал, что куски могут быть размеров в несколько кварталов – главное, чтобы можно было взять, выровнять по подложке и выгрузить.
Сейчас это последняя вещь, которую я жду перед посылкой официального письма в imports@. Сейчас набросаю черновик страницы в Вики, и опубликую здесь ссылку.
прошу відразу не кидатись переправляти дані, що є в ОСМ, якщо вони не збігаються з цими даними. Переглянувши знайомі мені місця я побачив кілька помилок - тож треба бути уважними. В першу чергу надаємо перевагу даним, що вже є в ОСМ. Якщо є сумніви краще нічого не виправляти, а залишити на мапі нотатку, щоб потім її можна було перевірити на місці.
а також порівняльну мапу (червоним позначені надані M@ster_dp дані)
_sev
Я спроував зробити тестовий періг. Нажаль на весь Ленінський район створити завдання в http://tasks.openstreetmap.org.ua/ не виходить - схоже є яксь обмеження. Тому я створив періг тільки для Таромського. Покищо його не публікую (він призначений для тестування подальшого процесу).
Стикнувся з неможливістю підключити втулок до JOSM - під час запуску JOSM говорить, що виникла якась помилка і втулок завантажити неможливо і пропонує вилучити його ((