janremi,
Ik weet niet wat je fout doet, of dat je het inmiddels al hebt opgelost. Onderstaand zou moeten werken:
Inmiddels heb ik de borden uitgebreid met A02, A04, A05 (voor diverse snelheden) en de nieuwe borden F12-F22 die we vanaf 1 januari tegen kunnen komen.
Dit puntjes is van de forum software die de link te lang vond en visueel inkort. De link erachter was wel goed. Dus rechtsklikken en “copy link address” had je het overtikken bespaard. Maar fijn dat er weer een mysterie is opgelost nu!
Kan het bord traffic_sign=NL:C02-OB705-F zichtbaar gemaakt worden.
Verboden in te rijden met er onder Ga terug
Of heeft het geen zin om dat te taggen.
Zo ook het bord traffic_sign=NL:BB03
Kunnen de volgende borden zichtbaar gemaakt worden.
Inmiddels heb ik weer een paar borden te weten traffic_sign=BW207-R(U17) en traffic_sign=BW207-L(U17) en BB01
op de zelfde locatie.
Het gaat de Uitwijkroute borden.
Het bord BB02 en BB01 pijl naar rechts kan dat ook naar links
Bij BB01 staan de pijlen recht.
Is het ook mogelijke de borden meer in de rijrichting te zetten, dus bijvoorbeeld 90 gr draaien.
Aanstaande weekend gaat de volgende afslag Sloeweg naar Middelburg en Goes naar Sloeweg Terneuzen open.
Zie dan wel wat er nog meer aan borden bij komt.
De BB01 “nieuwe stijl” is ook aangemaakt, zoals op de foto van Jan te zien is.
Zie eigenlijk enkel nog maar deze borden staan met rechte pijl ipv schuin. Bovendien is rechte pijl gemakkelijker te maken dan een schuine
@HenkL
Is wel leuk, dus ik heb het toegevoegd. Ben er nou enkel niet over uit of het handig is aangezien de gebruiker achter het scherm de borden het best herkent als deze gewoon recht getoond worden.
JOSM cached de mapcss, dus als je niet direct resultaat ziet moet je handmatig even je cache leegmaken (in Windows: C:\Users<gebruiker>\AppData\Local\JOSM\cache).
Ale je wilt dat de borden gewoon recht blijven staan kun je via de map paint style setting (rechtsklik op de style en dan onder Style settings) dit gedrag uitzetten.
Jan, Zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:direction voor het gebruik van de direction tag.
Ik kreeg waarden als east, E, southwest, NE en dergelijke niet aan de praat, terwijl JOSM dat wel zou moeten snappen (3 letter richtingen werken sowieso niet). Numerieke waarden van 0 t/m 359 werken wel.
Het bord selecteren, dan bij tags kiezen voor toevoegen: sleutel ‘direction’ en waarde bv. ‘90’ (aanhalingstekens niet typen).
De waarden zijn graden en kunnen lopen van 0-359; ook negatieve waarden mogen, zoals -90.
Als je niet direct resultaat ziet, dan eerst even de ‘cache’ van JOSM leegmaken (zie post 29).
Zo’n roos zouden we in JOSM moeten hebben om inschatting van graden te maken.
Dat bord in rijrichting naar het oosten zou dan ergens 82 graden zijn. Kijkrichting haaks op het bord.
Altrnatief om graden op te zoeken.
In Josm, tekenen, node maken, en rode lijn trekken naar volgende node, dan zie ondertussen, links onderaan zie je de graden verschijnen.