А що там коментувати? На дорозі ліс не росте, а ви кажете, що росте. Не бачу змісту дискутувати.
Ну тоді я роблю так як я бачу, а не як ти уявляєш.
Хтось може підказати що це таке: https://www.openstreetmap.org/way/367449073#map=15/50.3798/24.8710 і чи на це треба якось реагувати?
Або це: https://www.openstreetmap.org/changeset/33574280 ?
Тут у зв’язку з street as area виникло питання:
Якщо є полігон частини якого повністю збігаються з частинами іншого полігону чи треба дублювати їх точка в точку чи потрібно робити рілейшн?
І як краще для бази? Що простіше дублюьовані точки чи купа рілейшинів?
Ось зробив ілюстрацію маленьку:
Якщо по шляху рілейшинів йти то впринципі нормально, бо кожна грань буде і в своєму і в якомусь, унікальному для грані, чужому рілейшині. А коли ця грань крайня - якось питання виникають. Виходить так що якби не рілейшн однієї грані - полігон був би замкнутим, а так виходить він буде розірваний на дві лінії і вже він виходить ж не полігон? і на нього треба свій рілейшн з всього двох ліній: 1ша яка є учасником в іншому рілейшині і 2га - решта полігону що залишилась.
Кількість точок від цих маніпуляцій не зміниться.
Одна точка може належати кільком лініям. http://www.openstreetmap.org/node/1435413105 - в п’яти лініях
Я розрізаю два полігона на два мультиполігона тільки тоді коли їх спільна межа досить довга і клікати по тим самим точкам вдруге довше ніж створити два мультиполігона.
Якщо спільних точок менше 5 то я клікаю по ним при створенні другого полігона.
Ясно, дякую. Просто інколи JOSM видає попередження про співпадіння ліній. І я подумав що там йде дублювання точок.
Проте, якщо Вам доведеться редагувати (переміщати) котрийсь з полігонів (у випадку без мультиполігонів) - зіткнетеся із неприємними штуками.
З якими?
просто зазвичай складових не три сегмента, а "куча"©
і прийдеться мабуть все бить на сегменти плюс рілейшини.
Якщо вже сильно до діла - то мені не дуже подобаються як в Києві зроблені landuse=residantial і подібні. Зазвичай кордони ці проходять по дорогам. А тут є ідея промапити поштові кордони, які також переважно йдуть по дорогам
landuse=* по дорогам - неправильно.
там є деяка Δ при якій півшириною дороги можна знехтувати
Интересует как обозначить дорогу которая ведет через лес. Покрытие большой булыжник с глубокими ямами. Но ни легковые ни джипы проехать не могут. Проезжают только грузовики и то полностью в грязи.
Нужно добавить теги surface=* и smoothness=*. Значения выбрать из списков на этих вики-страницах. Также советую добавить surface:grade=*.
Какой тег highway=* использовать, зависит от “важности” этой дороги: что она соединяет? Это просто дорога в лесу, которая никуда не ведёт? Или она ведёт к населённому пункту/заводу/чему-то ещё?
Теоретически она соединяет два села. Но практически лучше в объезд, так советуют и местные жители и местное гаи.
Ну вот вам недостатки классификации дорог “по важности в дорожном графе”. Теоретически это unclassified, а практически это бездорожье.
Ну и про то, что на главной странице не отображается качаство покрытия, уже лет восемь везде пишут, а толку ноль. На вид эта дорога будет неотличима от ровного асфальта.
Якщо дорогою не користуються для проїзду в інше село, то який це unclassified - track хіба що.
Я говорю про вот эту дорогу чрез лес:
Украина, Закарпатская область, Ужгородский район, село Цыгановцы → Украина, Закарпатская область, Ужгородский район, село Верхняя Солотвина
- кто исправит?
- кто научит как этот участок показать на карте?
- кто научит как этот участок показать на карте?
Если на сайте http://www.openstreetmap.org :
Открываем необходимый участок, копируем всю адресную строку. Координаты хранятся после #map=. Этот способ работает для http://openstreetmap.ru , http://nadoloni.com и многих других.
- кто научит как этот участок показать на карте?
Если на сайте http://www.openstreetmap.org :
Открываем необходимый участок, копируем всю адресную строку. Координаты хранятся после #map=. Этот способ работает для http://openstreetmap.ru , http://nadoloni.com и многих других.
участок я то открыл, но что дальше?
как поделиться понял, как двигать точки понял, а как установить точки от А до Б?
участок я то открыл, но что дальше?
Скопировать всю адресную строку.
как поделиться понял, как двигать точки понял, а как установить точки от А до Б?
Слева вверху есть кнопка со стрелочками (Directions). Нажимаешь на неё, появляются два поля ввода и маркеры: зелёный и красный. Перетаскиваешь маркеры оттуда на нужное место на карте.