Координаты точек, последовательности точек - то, что можно использовать для уточнения расположения и формы дорог, направлений движения
З М07 ви мабуть початки переплутали. http://navizor.com/?repairing=true#map/13/51.0651/28.0541 Тут де позначено в реальності стовпчики 205-206км, а от до кінця М07 в Ягодині якраз 320 й набереться
Manager_if, аналогічне питання-прохання до вас
Можливо ви можете зробити якусь сторінку з інформацією де gps-треки і osm-дороги суттєво відхиляються один від одного, а також чи багато у вас треків в околі яких немає osm-доріг?
Це має вказувати на неточні або відсутні osm-дані. OSM-спільнота могла б підправити osm-дані відповідно до треків, тоді відповідно і треки краще прилягатимуть до osm.
Також, якщо ваші треки не є комерційною таємницею - ви можете завантажити їх в OSM(https://www.openstreetmap.org/trace/create, gpx-файл, або zip-файл з необмеженою кількістю gpx-файлів), треки допомагають вирівняти фон(аерофотознімки) для більш точного мапінгу.
Не зовсім зрозумів навіщо база кілометрових стовпчиків? Який з неї практичний сенс?
Приєнуюсь до прохання dudka (№12). Через те що мені не зрозуміло куди “зникають” треки перестав користуватись обидвами программи. Насамперед, я хотів би що мої публічні треки були доступні спільноті
Alexey Furashev
Для візуалізації ремонтинх робіт. І всього що пов’язано з зазначенням пікетованих адрес на дорогах.
Страховим компаніям думаю б теж було цікаво мати геокодування таких доріг
На сервісі Navizor на даному етапі треки не пишуться, оцінка якості доріг здіснюється виключно в ручному режимі користувачами. Але думаю незабаром зможемо вам у цьому допомогти.
Потрібні просто набори gps координат чи окремі треки? Як бути з моментами, коли людина просто собі ходила з телефоном. Вони фільтруються чи треба відфільтрувати самим.
Дайте більше інфи. І як можна це зробити максимально автоматизовано. Бо в нас самих треків біля 100 тис.
І чи планує хтось додавати кілометрові стовпчики )? Вже 151 є, але треба кілька тисяч хоча б. І бажано не затягувати, бо зима близько
В ідеалі я собі це бачу так:
- беремо почергово кожен трек
- виділяємо з треку ділянки де швидкість була > 10км/год, зберігаємо їх у новий файл
- всі отримані файли архівуємо в zip-архів
- zip-архів відсилаємо на OSM-сервер тут: https://www.openstreetmap.org/trace/create
Проблемним виглядає тільки другий крок. Можливо це можна зробити за допомогою GPSBabel, але не вдалось швидко знайти як саме. Якщо хтось знає - напишіть.
До речі, а як саме виглядають ті кілометрові стовпчики?
Не знаю як прописати геотеги в фотографію, тому викладу фото 757-го стовпчика М-06 тут:
фото: https://www.dropbox.com/s/giy8s9shx9pabrp/757.jpg?dl=0
координати: www.openstreetmap.org/node/251620320#map=19/48.5230695/22.8782557
Якщо є натхнення, можна пошукати стовпчики на яндекс-панорамах
https://maps.yandex.ua/-/CVgBrYkH
https://maps.yandex.ua/-/CVgBrF1n
https://maps.yandex.ua/-/CVgBrZyj
https://maps.yandex.ua/-/CVgBrDoh
https://maps.yandex.ua/-/CVgBrLOH
https://maps.yandex.ua/-/CVgBvIZH
https://maps.yandex.ua/-/CVgBvM6r
Просто ввімкніть GPS на телефоні та включіть запис геотегів у программі для зняття світлин.
Просто ввімкніть GPS на телефоні та включіть запис геотегів у программі для зняття світлин.
В 2013 геотеги не були такими популярними, фото з тих часів, зроблене фотоапаратом без gps.
Просто ввімкніть GPS на телефоні та включіть запис геотегів у программі для зняття світлин.
Варто пам’ятати, що в такому випадку ми отримаємо координати фотографа, а не стовпчика. Щоб були координати стовпчика - треба фотографувати його із близької відстані (яка б могла покриватися, наприклад, похибкою GPS).
В цьому місяці ці користувачі
https://www.openstreetmap.org/user/GVA2001
https://www.openstreetmap.org/user/Evhenio
замінили Н-дороги на півдні Дніпропетровської області з primary на trunk всупереч усім домовленостям.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0/%D0%9A%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%B4%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B3
Міняти все назад?
В цьому місяці ці користувачі
https://www.openstreetmap.org/user/GVA2001
https://www.openstreetmap.org/user/Evhenio
замінили Н-дороги на півдні Дніпропетровської області з primary на trunk всупереч усім домовленостям.Міняти все назад?
Не треба, цим займеться DWG
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=525377#p525377
Дніпропетровська область тільки трохи постраждала від появи Evhenio, подивіться на Одесу.
Ну, насправді вже можна міняти все назад, усюди. Redaction, тобто процес, який видаляє дані з БД, і який займається DWG, не потрібен, бо тут немає якихось порушеь копірайту. Тому треба просто відкотити.
Хтось займеться?
В цьому місяці ці користувачі
https://www.openstreetmap.org/user/GVA2001
А можна дати посилання на ченджсет?
…немає якихось порушеь копірайту. Тому треба просто відкотити.
Хтось займеться?
Я вже писав про копірайти і про відкот GVA2001 ось тут http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=485922#p485922, але все якось заглохло…
Ну, насправді вже можна міняти все назад, усюди. Redaction, тобто процес, який видаляє дані з БД, і який займається DWG, не потрібен, бо тут немає якихось порушеь копірайту. Тому треба просто відкотити.
Хтось займеться?
Там треба відкочувати десятки ченджсетів, від 1 серпня і далі.
Можливо у DWG є якісь засоби щоб це робити автоматично?