Jak pisałem już jakiś czas temu, w tym miejscu autobus nie jedzie przez Osiedle Wojskowe, lecz z przystanku Białobrzegi wraca do ronda i na nim skręca na Wczasową. Droga z Osiedla w ogóle nie łączy się z Wczasową, chciałem to poprawić jakiś czas temu, ale bałem się zepsuć relację.
Jeśli masz na myśli lasy, to zgaduję, że to import z danych Lasów Państwowych - dopiero co była tu dyskusja na ten temat. Przewiń wątek parę stron wstecz.
Przypomnę, że nie trzymamy się sztywno przełożenia powiatowa → tertiary. To jest tylko sugestia/podpowiedź.
A wspomnianą drogę zmieniłbym na tertiary - ładna jest i łączy dwie inne drogi tertiary.
jeśli ktoś szuka ostrych wrażeń to proponuję dorysowanie na tym osiedlu płotów między poszczególnymi działkami, mi starczyło samozaparcia tylko do wyrysowania ogrodzeń zewnętrznych http://osmapa.pl/#lat=52.40759&lon=16.97942&z=17&m=ma
Nie wiem, z czego to mapowałeś, ale mnie przy takich rzeczach zapala się lampka, bo trudno uwierzyć, że żaden kawałek tego barrier=fence nie jest tak naprawdę barrier=wall. Zawsze mnie zastanawia, jak zostało stwierdzone, jaki rodzaj ogrodzenia - i czy w ogóle jakieś - istnieje właśnie pomiędzy działkami z tylu posesji.
mapowałem z geoportalu + google street view, na początku (u góry) rozróżniałem mury od płotów, ale po jakimś czasie z racji na jakieś 90-95% płotów zacząłem uogólniać, jak rozróżniać mur od płotu bez street view? chyba najlepiej patrzeć na cień, mur ma grubsze kontury i grubszy cień, zresztą jak się pomyli przy czymś takim to nie jest śmiertelny błąd