Problem dotyczy obiektu wektorowego typu “kolej”. Tak sobie to Garmin wymyślił. Ale na mapie można narysować linie kolejową innym typem obiektu i wtedy nie ma ograniczeń w prezentacji.
To chyba jednak taki feature w eTrexach. Garmin GPSMap60 pokazuje kolej na wskazanych powiększeniach. Na OSMapie, oczywiście, właśnie załadowałem do niego najnowszą.
wiele godzin walczyłem z tym problemem - tak jak pisze Popej, być może wyjściem jest zmiana typu obiektu, ale wtedy np. jest problem z niektórymi odbiornikami, które takiego typu mogą nie rozpoznać - różne urządzenia mają swoje dziwne zachowania.
Witam!
Zgrałem OSMapa oraz OSMapa-warstwice i zainstalowałem na PC. W Garmin Base Camp mapy są widoczne. Czy program umożliwia wyświetlenie obydwu tych mam na raz czyli mapa+poziomnice (warstwice) za jednym razem…
Z góry dziękuję za pomoc…
nie wiem czy podobnie było we wcześniejszych wersjach niemniej dziś zauważyłem na swoim Etexie 30 brak wyświetlających się kolei na powiększeniach 300/500/800m. proszę rzućta okiem ocokaman
Sprawdzone! Działa! Super!
Po ostatniej wędrówce w górach stwierdzam, że Osmapa to naprawdę dobry podkład. Oczywiście chciało by się jeszcze paru rzeczy do ideału…no i szkoda, że obejmuje tylko Polskę