Використовується в обох додатках з оцінкою якості шляхів:
*) Дороги України http://uaroads.com/
*) Навізор http://navizor.com/#map/12/46.7009/30.9928
Серед цих більш спободовся Навізор. Але обидва потребують постійно інтернет звязку.
КМДА Медичний портал: http://health.kiev.ua/medlist/
Зони паркування https://www.516.com.ua/?page=static§ion=map
Транспортна система м. Київ http://kievtransport.com.ua/map/
http://avk.org.ua/velomapa/
vk.com?
vk - використовує осм, так
Молодці. Хороша робота.
Раньше на Кадастровой карте пользовали OSM. Теперь они пользуют скан какой-то бумажной карты (Генштаба вроде) в очень фиговом качестве.
Так, через те, що зміщення ОСМ і шару даних не співпадали, деякі ЗМІ піднімали шум, типу, хтось тротуар забудував чи набережну, тому їм було простіше прибрати
Цікаво, чому координати не співпадали…? То у нас чи у них проблема?
І у них і у нас. У нас по GPS не всі дані вирівняні. У них так само
Зато дуже кльово склеєна і поділена на тайли!
ЗІ Доречі колись з сайту Власенка прибрали кілометровки і 500метровки України… типу секретно, а тут на кадастровій мапі вже прив’язані ідеально.
В Кадастровой карте гораздо больше смещений, чем в OSM.
На кадастровій карті генштабівські кілометровки. П’ятисоток по Україні у відкритому доступі дуже мало. В основному Крим та Карпати.
По інших територіях майже нічого немає.
Копирайты отсутствуют. Попробую с ними связаться.
Vanuan:Щось цей сайт не працює?
Таке враження, що на головній сторінці просто скріншот
BohdanKuts: Vanuan:Щось цей сайт не працює?
Таке враження, що на головній сторінці просто скріншот
Таки-так, саме так і є.