Таки також оффтопік, але не знаю хто ще зможе допомогти:
Як візуалізувати набір точок отриманий різними шляхами на карту плюс нанести на нього градієнт.
І бажано це все візуалізувати потім якоюсь HeatMap
Є данні типу
Формат буде свій, головне що там буде Lat/Long купа точок, і вже ці точки треба буде по вторинним параметрам деталізувати/відмалювати, рівень сигналу, висота і інше.
Подібне впринципі роблять гуглотаблиці, але там з цим трошки прімітивненько виходить. Ось я щось подібне туди заливав. Але хочеться щось більш просунуте з більшою купою можливостей.
Для прикладу є програмка така GNetTrack вона собі в лог пише активну приймаючу соту, координату точки, соти поряд, плюс стандартні: висота, швидкість, точність. І от передивившись купу класнозроблених карт на основі OSM захотілось собі зробити локально карту прийому по рівню сигналу активної соти, неактивних в зоні прийому, по точності прив’язки координати іт.д.
Формат я сам в Excel розберу під стовбчики/рядки так і зрозуміліше для сприйняття буде.
Про LeafJS я в загальному знав, але що він може теж з плагінами - не знав, треба буде покрутить. Дякую.
Але якщо є не web варіанти - то вони більш підходять, бо ця візуалізація потрібна тільки для мене.
З властного досвіду.
Користуюсь звичайним смартфоном із GPS-модулем, під керівниством Android 4, із встановленим OSMAnd Free.
Дозволяє:
працює в офлайн;
пише треки;
треки дозволяє відправляти на ОСМ (особисто не перевіряв, лень )
широко коло налаштувань
працює майже нна всіх смартфонах (в мене не самий швидкий, кітаєць, Prestigio 4040)/
Що приваблює - зараз вся країна займає близько 550МБ. Оновлення бизько тижня. Працює стабільно.
До цього був Garmin Nuvi 1310 із локалізованим картами. Штатні – дуже слабка деталізація. Конвеертував із ОСМ. Деталізація значно покращалась. Але пристрій почав працювати нестабільно, “завісати”. Менш як за рік відмовився.
Щойно прїхав, шо можу сказати – 1) працює; та 2) потрібно далі деталізувати карту.
З власного досвіду: більшість смартфонів з GPS мають погану антену GPS, та для роботи потребують доступ до інтернет для роботи системи A-GPS.
Записувати треки смартфоном не рекомендую. Ліпше взяти щось зі звичайних навігаторів. Наприклад, Garmin Etrex 20 за якістю прийому радіосигналів GPS “втре носа” будь-якому смартфону.
Але для автомобільної навігації я б Гармін не порадив. На відміну від китайців на WindowsCE та планшетів на Андроід, у гарміна невесела ситуація з вибором карт. Там неможна поміняти навігаційну програму, і ви будете обмежені лише гармінівським форматом карт.
І яка точність прийому в навігаторах? Просто так для порівняння.
Бо в моєму HTC Desire HD, в якому gps багонутий одразу з заводу, і інженери “відзначились розумом і винахідністю” точність скакала на відкритій місцевості від 5м до 15м і то було норма. Після того як він зовісім перестав працювати, я зколхозив man_made=antenna з 20см куска дроту і завив його по типу телефоного дроту, точність стала 1-2м. Для мене то вже суперточність, тому й цікавить буває ще краще?
І чи мав хтось досвід роботи на смартах з зовнішніми 10hz приймачами?
У моего Sony XPERIA V при условии:
1. Открытого пространства (поле или частный сектор)
2. Отсутствия над ним деревьев
3. Нахождения не в кармане или сумке, а именно снаружи, на воздухе
точность определения местоположения - несколько метров.
Наверное, ещё можно в условия добавить ясную погоду. И, кстати, я не использую никаких внешних антенн или подключаемых устройств.
нууу… “несколько метров” то поняття розтягнуте. 6м це також “несколько”. Але 6м для карти як на мене то занадто.
Я вчора їздив по околицям, то трек з 3м точністю скакав туди/сюди, правда це було в режимі “пішки”, коли на авто і смарт під лобовим склом 1-3м з штатною антеною. Але здається мені що це також недостатньо.
Хлопці, а як ви визначали ту точність “6 метрів” чи скільки воно там у вас показувало? У вас був еталонний трек? Чи, може, ви порівнювали з геодезичним GPS-приймачем? Може, хоча б зробили декілька треків за одним й тим же маршрутом та порівняли їх між собою?
Бо та “точність”, що видає приймач у вигляді повідомлень “Точність … метрів” зазвичай є занадто оптимістичною. Навіть у Гармінів.
Наступні точки - це коли ти стоїш і показана точка ось на зараз, а наступна через 1сек, завжди в межах кола точності. Тобто моє положення = const, і жпс показує моє положення в рамках свого ж відхилення, наступні точки не через 10 метрів і не через 20, - точність - 5м значить точки лягають в радіусі 5м.
при неспішній ходьбі це навіть краще видно
Ви не забувайте, що GPS-приймач “компенсує” нестачу точності своєю хитрістю.
Коли ви стоїте на місці, приймач “відкидає” ті точки, що виявилися дуже далеко від “середньої” позиції, бо розуміє, що людина не може несподівано стрибнути на 15 метрів.
А у деяких приймачів навіть є такий собі режим Static Navigation, коли при швидкості менше приблизно 5 км/год навігатор покзує, що ви стоїте в одній точці, не рухаючись ні на метр. Смішно буває, коли з таким режимом ти повільно проповзаєш метрів 40, а навігатор “стоїть на місці”. А потім, схаменувшись, різко стрибає на нову позицію.
Треба не стояти на місці, а пройтися по одному й тому ж маршруту двічі або тричі. А потім порівняти треки.
Треки записані в OsmAnd мають параметр HDOP який і показує точність в кожній точці (можна побачіти в JOSM, якщо туди завантажити записаний файл - не з сервера, а локально)