Градостроительный кадастр Одессы
http://ombk.odessa.ua/
Опорные точки, улицы, подробные планы территорий
Для одеситів - це просто казка. Ортофото - окрема розмова, любувався з півгодини. В аеропорту навіть номери стоянок видно, але самі фото доволі давняшні, на пероні ще AeroSvit стоїть. Не одесит, тому про дату можу судить тільки по “загальнодержавним” ознакам.
Ага. Для сравнения с Бинг и Гугл:
Как бы подключить это в JOSM?
http://213.227.232.41:6080/arcgis/rest/services/Aerofoto/MapServer/WMTS/1.0.0/WMTSCapabilities.xml
Здається в latest
щось вже повинно бути для WMTS
Что-то есть, но не распознает ни проекцию, ни тайлсеты.
Проголосуйте за это, пожалуйста:
https://josm.openstreetmap.de/ticket/11718
Мда, ортофотомапа Одеси - це щось надзвичайне)) Бачив подібну для Варшави. Везе ж маперам…
Це тільки Одеса в такій якості? Чи може є і для Білгород-Дністровського, який ми мапимо в рамках #ТЗ_22? http://tasks.openstreetmap.org.ua/project/13
Наскільки я зрозумів така мапа є для всієї України в держ.зем.агенстві, але кожен бере для своїх “проектів” свій масщтаб.
Так что, никто не знает в какой проекции снимки?
як варіант коли “дуже хочеться” можна SASом викачать всі тайли, навіть з не вірнимим зумами і прив'язкою, SAS
ом же склеїть то в декілька файлів і потім в глобалмаппері прив’язать до WGS84 і там же нарізать на тайли. Да буде пережим, але запрацює хоч якось
Схоже сервіс накрився
Видно кадастр Одеси був піднятий на домашньому компі…
Точнее, проекция известна - гугловская. А вон точка начала отсчета…
Может быть, нулевой тайл начинается с границ Украины?
Там тайли різних зумів по різному нарізані. Плюс всі тайли в jpeg, а крайні - png
Ось табла , у гугл і ОСМ в кожен новий зум збільшує квадрат вдвійчі, тут таке тільки між 2м і 3м, та 4-5 та 5-6 зумом. Впринципі 5й 6й зуми в саспланеті працюють, але географічно то - в країні Беліз (біля Гондураса).
Y X
1 2952 1658
2 14767 8295 5,002371274 5,003015682
3 29536 16592 2,000135437 2,000241109
4 73828 41486 2,499593716 2,50036162
5 147657 82975 2,000013545 2,000072314
6 295316 165952 2,000013545 2,000024104
Ще в першій версії я дивився то нарізка тайлів не така як в гугла. Так що навіть якщо взяти вірне зміщення - всерівно буде не так.
1-й зум соответствует 13-му:
Нулевой x-тайл 1-го зума находится в Атлантическом океане.
Спробував приблизно знайти правильний масштаб, вийшло ось що: Приблизно псевдо19 = гугло20зум, якщо 19=19 то взагалі на око видно що то не те.
Кадастр, псевдо 19й зум:
Гугл, 20й зум
Навіть якщо підібрати залежність Y/X від Z то нарізка крива.
По цьому лінку є роздільна здатність по зумам:
Level ID: 0
Resolution: 39.687579375158755
Level ID: 1
Resolution: 13.229193125052918
Level ID: 2
Resolution: 2.6458386250105836
Level ID: 3
Resolution: 1.3229193125052918
Level ID: 4
Resolution: 0.5291677250021167
Level ID: 5
Resolution: 0.26458386250105836
Level ID: 6
Resolution: 0.13229193125052918
Саспланета для Одеси показує по зумам наступне:
z10 210,53
z11 105,3
z12 52,65
z13 26,32
z14 13,16
z15 6,58
z16 3,29
z17 1,65
z18 0,82
z19 0,41
z20 0,21
z21 0,1
z22 0,05
Тобто співпадає тільки Level ID1
Ще мене насторожило от така строка
SPHEROID["WGS_1984",6378137.0,298.257223563]
Перше значення сфероїда - як у всіх, а от друге сильно занижине. У Гугл - 6378137, у Яндекса - 6356752. Тут же 298.26
Ще з оцим kmz Google Earth показує що Одеса таки десь біля 0/0 координат, що впринципі не вірно. Хоча в інших онлайнсервісах все наче на місцях. Відстань вимірюється там вірно.
Чи відповідає реперна сітка на сайті кадастру по факту на місцевості? як дізнатись координату реперної точки?
Або чи є відкалібровані треки по Одесі, чи чітко прив’язані гугло/бінго знимки?