Як щодо полігональних кордонів НП або не привязаних до вулиці будинків? Є проблема адресації з вулицями, що нанесені за межами НП і з вулицями, що перетенають кордони НП і одночасно потрапляють в 2 НП. У цьому плані лише Донецька область може похвалитись відсутністю помилок. Ну і по кількості вулиць вона попереду:
Я на вихідних підняв у себе локальну копію цього Менеджера завдань.
Можу сказати, що він набагато кращій за наявними функціями за Mapcraft.
Він також як і Mapcraft дозволяє ділити завдання на шматки у вигляді довільних полігонів, а не тільки у вигляді квадратів; заздалегідь визначати, що буде додаватись в опис пакунків змін (тобто можна вказати наприклад хеш-теґи і учасники ніколи не сплутають, що треба писати); можна вказувати додаткові шари, які будуть підключатись під час додавання завдань в редактор (шари можуть бути, як загальнодоступні, так і надані на певних умовах - тексти ліцензій також можна додавати); можна також додавати шаблони заготовок для JOSM для кожного завдання; встановлювати день до якого завдання є активним; можна виділяти приорітетні ділянки для першочергового мапінгу; можна створювати «приватні» (доступні тільки обмеженному, наперед визначеному, колу осіб) завдання; обговорювати виконання кожного завдання в коментарях, звертаючись до учасниікв на кшталт спілкування на github – @username; завтерджувати/відхиляти результати виконання завдань, мати наочну статистику про хід виконання завдань.
Для того, щоб його підняти потрібен сервер з наступним ПЗ: git - для отримання сирців та їх оновлення, Python, Postgresql + PostGIS (Apache - неообов’язково)
Встановлення не забирає багато часу. Нажаль, мені не вдалось локалізувати інтерфейс - всі повідомлення тільки англійською, незалежно від того яку мови інтерфейсу обираєш. То мабуть щось не так в Менеджері, бо я пробував встановлювати і на Linux і на OSX - результат однаковий. Думаю, це не критично і можна виправити.
Отже, якшо в когось є можливість розгорнути цей сервіс для української спільноти, що значно б підвишіло продуктивність виконання щотижневих завдань (і не тільки їх), прошу відгукнутись тут, чи до мене особистим листом.
Є пропозиція зайнятися типами нанесених залізниць. Самі залізниці (геометрія) в непоганому стані у нас, а з типами не всюди склалось… Подивитись загальну картину можна тут: http://www.openrailwaymap.org/
якщо про залізниці, то я б взагалі склав список основних напрямків і починав з перевірки типів на них. Можна вибрати регіон, але глянути, де гірше покриття. Південно-західну, наприклад. Або Львівську - вона велика, схема у неї гарна, статусів напрямків не так багато, як самих доріг…
Доволі правдоподібно, але з неточностями. Не ясно, як сама Укрзалізниця ставиться до шляхів, класифікує їх і т.д., але імхо можна дивитись на основні напрямки, якими пасажирські міжобласні поїзди їздять, наприклад.
Я бы предлагал отталкиваться от официального определния “малодеятельный усаток” По крайней мере ятак поступил при переводе схемы ORM - http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:OpenRailwayMap/Tagging#.D0.9F.D1.83.D1.82.D0.B8
В принципе списки их проскакивают в интернете, косвено их можно проверить по пассажирским расписаниям (больше 8 пар поездов в сутки - уже точно не малодеятельный).
Судячи з усього, 8 пар це і пасажирських, і приміських, і вантажних. Якщо перші два ще можна по розкладам уточнити, то з вантажними взагалі невідомо як рахувати. Так що получиться у нас 8 пар - обмеження зверху, а не точне значення. Знайшов список малодіяльних ділянок по південно-західній залізниці (там де Київ) з даними за 2010 рік - http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/PPEI/article/viewFile/415/403 Більше щось не шукається