Тематические задания / Тематичні завдання

Громадські вбиральні (Туалети) :smiley:

Добавьте в первое сообщение этой темы перечень ссылок на проведенные ТЗ с названиями тем.

Тогда будет видно какие мероприятия уже прошли и легче найти инфу по теме, которую уже обсуждали.

Сделал.

Як щодо полігональних кордонів НП або не привязаних до вулиці будинків? Є проблема адресації з вулицями, що нанесені за межами НП і з вулицями, що перетенають кордони НП і одночасно потрапляють в 2 НП. У цьому плані лише Донецька область може похвалитись відсутністю помилок. Ну і по кількості вулиць вона попереду:

Ще раз хочу підняти питання, щодо використання для керування завданнями HOT Task Manger’а. Саме того що живет тут - http://tasks.hotosm.org/

Я на вихідних підняв у себе локальну копію цього Менеджера завдань.

Можу сказати, що він набагато кращій за наявними функціями за Mapcraft.
Він також як і Mapcraft дозволяє ділити завдання на шматки у вигляді довільних полігонів, а не тільки у вигляді квадратів; заздалегідь визначати, що буде додаватись в опис пакунків змін (тобто можна вказати наприклад хеш-теґи і учасники ніколи не сплутають, що треба писати); можна вказувати додаткові шари, які будуть підключатись під час додавання завдань в редактор (шари можуть бути, як загальнодоступні, так і надані на певних умовах - тексти ліцензій також можна додавати); можна також додавати шаблони заготовок для JOSM для кожного завдання; встановлювати день до якого завдання є активним; можна виділяти приорітетні ділянки для першочергового мапінгу; можна створювати «приватні» (доступні тільки обмеженному, наперед визначеному, колу осіб) завдання; обговорювати виконання кожного завдання в коментарях, звертаючись до учасниікв на кшталт спілкування на github – @username; завтерджувати/відхиляти результати виконання завдань, мати наочну статистику про хід виконання завдань.

Для того, щоб його підняти потрібен сервер з наступним ПЗ: git - для отримання сирців та їх оновлення, Python, Postgresql + PostGIS (Apache - неообов’язково)

Встановлення не забирає багато часу. Нажаль, мені не вдалось локалізувати інтерфейс - всі повідомлення тільки англійською, незалежно від того яку мови інтерфейсу обираєш. То мабуть щось не так в Менеджері, бо я пробував встановлювати і на Linux і на OSX - результат однаковий. Думаю, це не критично і можна виправити.

Отже, якшо в когось є можливість розгорнути цей сервіс для української спільноти, що значно б підвишіло продуктивність виконання щотижневих завдань (і не тільки їх), прошу відгукнутись тут, чи до мене особистим листом.

PS Прошу також переглянути та виправити помилки в українському перекладі - https://www.transifex.com/projects/p/osm-tasking-manager2/translate/#uk

Є пропозиція зайнятися типами нанесених залізниць. Самі залізниці (геометрія) в непоганому стані у нас, а з типами не всюди склалось… Подивитись загальну картину можна тут: http://www.openrailwaymap.org/

Продолжить Винницкую область (ею уже занимались во время третьего недельного задания) или выбрать другую область?

Може під туристичний сезон взяти Одеську область чи Карпати?

И позаполнять name:ka

А как железная дорога на карте поможет туристам?

Одесскую не хочу, она очень большая. Да и использование ж/д путей там почти везде проставлено.

якщо про залізниці, то я б взагалі склав список основних напрямків і починав з перевірки типів на них. Можна вибрати регіон, але глянути, де гірше покриття. Південно-західну, наприклад. Або Львівську - вона велика, схема у неї гарна, статусів напрямків не так багато, як самих доріг…

В Полтавской области, смотрю, совсем нет использования…

На этой картинке - основные направления или нет?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6d/%D0%97%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_%28%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BB%29.png

UPD: хуже всего характеристики проставлены у Южной железной дороги (которая покрывает Сумскую, Полтавскую и Харьковскую области).

Доволі правдоподібно, але з неточностями. Не ясно, як сама Укрзалізниця ставиться до шляхів, класифікує їх і т.д., але імхо можна дивитись на основні напрямки, якими пасажирські міжобласні поїзди їздять, наприклад.

Я бы предлагал отталкиваться от официального определния “малодеятельный усаток” :wink: По крайней мере ятак поступил при переводе схемы ORM - http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:OpenRailwayMap/Tagging#.D0.9F.D1.83.D1.82.D0.B8
В принципе списки их проскакивают в интернете, косвено их можно проверить по пассажирским расписаниям (больше 8 пар поездов в сутки - уже точно не малодеятельный).

Судячи з усього, 8 пар це і пасажирських, і приміських, і вантажних. Якщо перші два ще можна по розкладам уточнити, то з вантажними взагалі невідомо як рахувати. Так що получиться у нас 8 пар - обмеження зверху, а не точне значення. Знайшов список малодіяльних ділянок по південно-західній залізниці (там де Київ) з даними за 2010 рік - http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/PPEI/article/viewFile/415/403 Більше щось не шукається :slight_smile:

Так, я це і мав на увазі.

http://www.dp.uz.gov.ua/ukr/press_center - тут є Придніпровка. Ще спробую по профільним форумам пробити.

А что с лицензией?

Может быть, их и помаппим? :slight_smile:

Из-за стихийных бед предлагаю помапить пострадавшие районы - Валашку (смерч), Житомир, Луцк или Черновцы (ливни).

Наверно, имелись ввиду Черкассы? В Черновцах сильные ливни были недели две назад, но вода сошла быстро.