Читал в российской ветке, что дворовой проезд - это пешеходная зона, даже если нет знака. У нас, вроде также: http://pdd.ua/33/5.31/ http://pdd.ua/26/ - 26.1 и 26.2.
Зтикнувся з проблемкою при теганні обласних доріг Житомирщини, те що частина дороги може співпадати з іншою - то й так ясно. А якщо вона на 100% співпадає з іншою? Що тоді робити? Чи це хтось з чиновників десь напартачив?
Приклад: O-061824 Біла Криниця - Радомишль (29,1км) повністю співпадає з T-10-05 плюс Т-06-08, альтернативної дороги там бути не може, тому-що є річка Тетерів і найближчий міст в Жт.області саме в Радомишлі. Чи поряд он O-061825 /Біла Криниця - Радомишль/ - Білка (4.0км) повністю є частиною Т-10-15.
Це житомирські дорожники включили “свої” ділянки в “київську” номерацію? чи хтось щось наплутав? Як позначати? поверх через ;O-061824 ?
Скоріш за все T-10-05 і Т-10-15 закінчуються на кордоні Київської та Житомирської областей.
Довжина Т-10-15 60.3км, а в OSM аж 88.2км. Зайві 27.9км це і є O-061824.
Виходить що так, але в назві написано Т-10-05 “Іванків - Радомишль” а по факту виходить що /на Радомишль/.
А тепер з сторони користувача, як не крути - а дорога з’єднує не села, яка вона по документам мало кого цікавить і виходить що їдучи по Київській області по Т-10-05 маєм нормальну дорогу, яка після кордону перетворюється в О- і яку ніхто ніколи не лататиме… щось тут всетаки дивне.
По логіці Т-10-05 має йти до самого Радомишля, або до еквівалентної дороги. Он навіть військова картографія так вважає тиць 1км і тиць 2км
Напишіть в кабмін прохання надати дорозі O-061824 статус територіальної Ось на кордоні Хмельницької і Тернопільської областей видно як закінчується Т-23-11 і починається Т-20-05, при цьому довжина Т-20-05 всього 200м.
Я таки не відстану… от є дорога Олевськ - станція Сновидовичі http://ra.osmsurround.org/analyzeMap?relationId=5341775 , по переліку 12,3 км. Я ж прозначив аж по кордон з Рівненською областю щоб злінкувати з O-181610 і вийшло майже 14км. Якщо позначити конкретно по початок поселення (мінус 1,4км) то десь так і буде 12,6+/- км.
Чи позначати як “по правді”, не дивлячись на такі розбіжності.
PS В мене таке враження що цей перелік по Житомирській області складала далеко не твереза людина
Закінчив об’єднання облансих автомобільних шляхів Житомирської області . Думаю що багато чого ще уточниться при маркуванні районних доріг.
І вже вкінці я трошки логіку маркування зрозумів. Треба буде ще переглянути ті дороги що маркувались раніше, можливо там також є баг.
І так питання для загального розвитку: якщо дорога має дві проїжджі частини (Київ-Рівне для прикладу) включати в зв’язок обидві частини чи тільки одну? Якщо обидві то загальний кілометраж задовюється.
Если дорога имеет две проезжих части и обозначена двумя линиями (по одной в каждом направлении), то эти линии обычно имеют тег oneway=yes и направление, совпадающее с направлением движения на данной проезжей части. Поэтому всегда одна из линий направлена вдоль маршрута, другая - в обратную сторону. И роли forward/backward правильно используются.
У кожної дороги э напрям, як вказано в документі “Точка А - Точка Б”, це і буде прямий напрям. Зворотній - “Точка Б - Точка А”, дзеркально відносно написання в оф. документах.
Для переважної більшості автошляхів у нас не виставлені ролі для ділянок одностороннього руху.
І не варто на це витрачати час, ця інформація не буде ніким використовуватися.