Тематические задания / Тематичні завдання

Лише місто. Сам проект покликаний перетворити мертву індустріальну зону на півдні в технопарк і заманити туди інвесторів. Хоча так як саме місто дуже маленьке (можливі конфлікти при редагуванні), може і доцільно зачіпити і сільради навкруги

Наскільки я знаю, дублювання тегів в зв’язок кордону населеного пункту є зайвим. Адже всі теги вносяться на точку н.п. А ще в зв’язок не внесено точку, як admin_center. (Я вірно міркую? Слід виправити?) Також в даному випадку admin_level=9, а в залежності від області, вказані різні рівні для сільських населених пунктів. Єдиної спільної думки, на жаль, щодо цього питання так і не було досягнуто. Думаю таких помилок по країні “выше крыши”.

Есть идеи на следующую неделю? :slight_smile:

Закончить Ивано-Франковск. Пока было взята только половина пирога. Может расширить его чуток.

Что хотели бы исправлять/маппить во время следующего задания?

Аптеки? :slight_smile:

Ларри читает мои мысли о_О
Недавно пришлось искать лекарства по городу - начал маппить аптеки и подумал “А хорошо бы…”

Понятно, что в еженедельных заданиях можно (и нужно) ещё что-то улучшать.
Хотел бы узнать мнение участников по поводу некоторых тем, а заодно собрать идеи. Для этого создал опрос:
https://docs.google.com/forms/d/1ybE9Ko6Y74bfqiWCUI_T7nI4-hAKMCUeuh5CHtRIM-c/viewform?usp=send_form
Он анонимный, поэтому, пожалуйста, голосуйте только один раз. Также, если хотите увековечить принадлежность идеи именно вам, нужно писать на форум или мне в сообщении.

Надеюсь, никто не против, что я здесь прокомментирую несколько ответов в графе “Предложения и пожелания по проведению недельных заданий”.

На форуме задание не только выкладывается, но и обсуждается. Если оставить обсуждение на форуме, то будет по-прежнему разбросано. А обсуждать в вики - не самая лучшая идея, я считаю. Ведь там нужно регистрироваться отдельно, а вики весьма требовательна к IP-адресам. Да и форум лучше подходит для обсуждений.

  1. Ну, изначально #ТЗ значило “тижневе завдання”. Собственно, вариант “#WT” (weekly task) я предложил именно для того, чтобы везде было одинаково.
  2. Спасибо за участие!

Идеи на следующую неделю? :slight_smile:

Громадські вбиральні (Туалети) :smiley:

Добавьте в первое сообщение этой темы перечень ссылок на проведенные ТЗ с названиями тем.

Тогда будет видно какие мероприятия уже прошли и легче найти инфу по теме, которую уже обсуждали.

Сделал.

Як щодо полігональних кордонів НП або не привязаних до вулиці будинків? Є проблема адресації з вулицями, що нанесені за межами НП і з вулицями, що перетенають кордони НП і одночасно потрапляють в 2 НП. У цьому плані лише Донецька область може похвалитись відсутністю помилок. Ну і по кількості вулиць вона попереду:

Ще раз хочу підняти питання, щодо використання для керування завданнями HOT Task Manger’а. Саме того що живет тут - http://tasks.hotosm.org/

Я на вихідних підняв у себе локальну копію цього Менеджера завдань.

Можу сказати, що він набагато кращій за наявними функціями за Mapcraft.
Він також як і Mapcraft дозволяє ділити завдання на шматки у вигляді довільних полігонів, а не тільки у вигляді квадратів; заздалегідь визначати, що буде додаватись в опис пакунків змін (тобто можна вказати наприклад хеш-теґи і учасники ніколи не сплутають, що треба писати); можна вказувати додаткові шари, які будуть підключатись під час додавання завдань в редактор (шари можуть бути, як загальнодоступні, так і надані на певних умовах - тексти ліцензій також можна додавати); можна також додавати шаблони заготовок для JOSM для кожного завдання; встановлювати день до якого завдання є активним; можна виділяти приорітетні ділянки для першочергового мапінгу; можна створювати «приватні» (доступні тільки обмеженному, наперед визначеному, колу осіб) завдання; обговорювати виконання кожного завдання в коментарях, звертаючись до учасниікв на кшталт спілкування на github – @username; завтерджувати/відхиляти результати виконання завдань, мати наочну статистику про хід виконання завдань.

Для того, щоб його підняти потрібен сервер з наступним ПЗ: git - для отримання сирців та їх оновлення, Python, Postgresql + PostGIS (Apache - неообов’язково)

Встановлення не забирає багато часу. Нажаль, мені не вдалось локалізувати інтерфейс - всі повідомлення тільки англійською, незалежно від того яку мови інтерфейсу обираєш. То мабуть щось не так в Менеджері, бо я пробував встановлювати і на Linux і на OSX - результат однаковий. Думаю, це не критично і можна виправити.

Отже, якшо в когось є можливість розгорнути цей сервіс для української спільноти, що значно б підвишіло продуктивність виконання щотижневих завдань (і не тільки їх), прошу відгукнутись тут, чи до мене особистим листом.

PS Прошу також переглянути та виправити помилки в українському перекладі - https://www.transifex.com/projects/p/osm-tasking-manager2/translate/#uk

Є пропозиція зайнятися типами нанесених залізниць. Самі залізниці (геометрія) в непоганому стані у нас, а з типами не всюди склалось… Подивитись загальну картину можна тут: http://www.openrailwaymap.org/

Продолжить Винницкую область (ею уже занимались во время третьего недельного задания) или выбрать другую область?

Може під туристичний сезон взяти Одеську область чи Карпати?

И позаполнять name:ka

А как железная дорога на карте поможет туристам?

Одесскую не хочу, она очень большая. Да и использование ж/д путей там почти везде проставлено.