Зараз наче один знімок на все місто. Я прив’язав його до треків. Намагався підкласти й більш менш до вже нанесених будівель, але це нереально, тому що й біля ратуші і в інших районах міста часто зустрічаю випадки коли будівлі нанесені по різних контурах. Особисто я перевіряв точність своїх зміщень знімків в інших містах через програму OsmPad, промалювавши будівлі після зміщення, а також тротуари, а потім з увімкненим GPS відслідковував своє переміщення відносно сторін будівель чи на тротуарах. Не знаю, наскільки цей спосіб дієвий в кварталах з висотною забудовою, але в моєму випадку все було добре. Щодо Франківська не можу перевірити. Та думаю, що похибка в кілька метрів, якщо така й буде, не буде суттєвою. Знімок, хоч і не дуже хорошої якості, все ж кращий від попереднього, який відбивав бажання що-небудь наносити в місті. Тепер, й справді, треба взятися за Франківськ, а то деякі містечка, села краще замаплені аніж обл.центр.
Я взагалі не зміщую знімок.
Подивіться як лягають треки на знімок на відкритій місцевості, а саме на мостах через Бистриці і на південних виїздах з міста. Може й не ідеально, але відхилення зовсім незначне, менше ніж похибка будь-якого побутового gps-пристрою.
Коли працюєш в кількох місцевосцях де є зміщення, то все ж стає в нагоді кнопка з готовим зміщення.
Якщо вірно пам’ятаю, об’їзна по набережній Стефаника (primary) півроку тому була в стані ремонту (можливо, перманентного). Хтось має можливість перевірити і змінити теги на дорогах, якщо це все ще вірно?
Вона вже відремонтована. Ще від зими
Домиками уже “застроено” полгорода, кое-где добавлена этажность и адресация. Время картопати?
До уваги користувача terry5 Вам було надіслано повідомлення з проханням ознайомитися з умовами адресації, які були прийняті українською спільнотою OSM. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Larry0ua/Адресація_в_Україні На майбутнє, не називайте будівлі їх номерами. Якщо адресуєте, тоді за допомогою відношення type=associatedStreet http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Larry0ua/%D0%90%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96#.D0.AF.D0.BA_.D0.B4.D0.BE.D0.B4.D0.B0.D0.B2.D0.B0.D1.82.D0.B8_.D0.B0.D0.B4.D1.80.D0.B5.D1.81.D0.B8
Спасибі, що долучилися до спільноти OSM
Картопаті було б добре влаштувати десь в місяці липні, під час відпустки зможу долучитися.
Хотів спочатку запитати у темі “Автомобільні шляхи”, але вирішив спитати тут. Є такий перелік районних доріг місцевого значення Івано-Франківської області. Там представлені Богородчанський, Верховинський, Галицький та Городенківський райони (виглядає як початок списку по алфавіту). Мене цікавить Тлумацький, Тисменицький. Де ще можна найти таке?
Дякую, дуже дякую…
Виникає ще одне запитання - tertiary це обов"язково місцеві дороги обласного значення О-…, а unclassified це обов"язково місцеві дороги районного значення С-…? В мене ситуація, коли дорога класу С-… з"єднує районний центр із кількома селами. Вважаю це все-таки tertiary, чи даний клас виключно unclassified?
Нет, не обязательно. С-дороги могут быть и unclassified, и tertiary.
це я почав впорядковувати, але як завжди, то часу не було, то ще щось
та то, мабуть, у більшості так - задумка є, а часу її реалізовувати не дуже… нічого, помаленьку “то ся зробе”
Прохання до користувача landfahrer підлаштовувати знімки Bing до GPS треків, в місті Калуш, перед нанесенням об"єктів. Спасибі
То треба йому в коментах до наборів змин чиркнути
А як це зробити? Я лише приватним повідомленням написав
cхоже що писати треба німецькою або англійською
cхоже що писати треба німецькою
Я могу написать, только скажите номер пакета правок. А то я нашёл только один:
http://www.openstreetmap.org/changeset/31315166