Тематические задания / Тематичні завдання

Лише по лісам там роботи купа - Карпати та Полісся потрібно було б обмалювати, бо половина території лиса :slight_smile: Звичайно, хотілось би мати гарну обмальовану територію, з полянками, а не величезним квадратом по ландсату.

Я за заліснення Полісся :smiley:

Так!

Перевод:

© http://blog.openstreetmap.de/blog/2015/03/wochennotiz-nr-244/

Неплохо. Даже немцы о нас написали :slight_smile:

Є така пропозиція (думки в голос) може якось спробувати підняти локально (для України) - OSM Task Manager?

А зачем? Как альтернатива MapCraft?


Что хотите порисовать на следующей неделе?

Не раз замечали, что задания стали сильно… большими. Поэтому хотелось бы задание не больше области.

Как вариант, в ответ на Картопати в Google Maps в Херсонской области тоже можно отрисовать эту местность там, где есть спутниковые снимки Bing, а в OSM относительно пусто.
Вот несколько мест, которые я нашёл:
Район Херсон
Лазурное
Большевик
Последние два находятся на берегу Чёрного моря, их отрисовка актуальна ввиду приближающегося сезона отпусков.
Но это всего лишь вариант.

Курортная область +1

Так, але давайте обмежимось тільки Херсонською областю, або кількома курортними районами. +1 до Херсону

Хтось може зробити періг у http://tasks.hotosm.org/ чи у http://mapcraft.nanodesu.ru/.

PS. Маленьке зауваження, що до Мапкрафт – не робіть велких шматків, вони потім не завантажуються в JOSM :(.
В TaskHOT можна потім розділити великі квадрати…

Задание следующей недели будет на исправление ошибок. Какой вид ошибок вы хотели бы исправлять?

Помилок справді багато спостерігається. Але, мені здається що OSM це насамперед навігація. А яка може бути навігація, якщо відсутні дороги в населених пунктах? Так, в містах, переважно нанесені всі вулиці. Але щодо сіл, то там дуже малий відсоток наявності доріг. Можливо є нагальніші питання. Але скажу, як би це іронічно не виглядало, особисто я прийшов в OSM саме через відсутність доріг. Все банально і просто: хотів зачекінитися (в програмці Foursqure) в рідному смт, так чекін населеного пункту на карті стояв на пустому місці, а коли чекінився у великих містах, то відображалася карта і моє поточне місцезнаходження. Не міг змиритися з тим що на місці рідного містечка пустота…, дякувати Богу, було посилання на карти, які використовує ця програма. От і занесло мене в OSM, тепер не можу відірватися :smiley:
(Сорі якщо оффтоп)

Може, замапимо якийсь невеличкий населенний пункт? Село чи райцентр?

Не знаю, чи доцільно виправляти такі помилки, але іноді спостерігаю як річки, серед них і досить великі, течуть полями чи лісами, а іноді й через міста і села. До прикладу, спостерігаю таку ситуацію з р. Дністер, виправляю.

Як щодо Нового Роздолу в перспективі? На відміну від Херсонської області там вирішено грантові кошти витратити не на покращення Google Maps, а на ОСМ із залученням місцевих волонтерів, що в перспективі може додати до нашої спільноти кілька нових користувачів. Через 3 тиждні це все має стартувати, а тому було б добре роздати місцевим волонтерам вже більш-менш готові роздуковані чернетки для польового уточнення.

Давайте, там тільки Новий Розділ чи ще і район приймає участь у проекті?

Лише місто. Сам проект покликаний перетворити мертву індустріальну зону на півдні в технопарк і заманити туди інвесторів. Хоча так як саме місто дуже маленьке (можливі конфлікти при редагуванні), може і доцільно зачіпити і сільради навкруги

Наскільки я знаю, дублювання тегів в зв’язок кордону населеного пункту є зайвим. Адже всі теги вносяться на точку н.п. А ще в зв’язок не внесено точку, як admin_center. (Я вірно міркую? Слід виправити?) Також в даному випадку admin_level=9, а в залежності від області, вказані різні рівні для сільських населених пунктів. Єдиної спільної думки, на жаль, щодо цього питання так і не було досягнуто. Думаю таких помилок по країні “выше крыши”.

Есть идеи на следующую неделю? :slight_smile:

Закончить Ивано-Франковск. Пока было взята только половина пирога. Может расширить его чуток.

Что хотели бы исправлять/маппить во время следующего задания?