є сцена у парку під відкритим небом. Як позначити? Хто знає?
.
leisure=bandstand (найбільш вірогідно)
Спасибо. Это как раз то о чём я спрашивал. А в моём районе нанесли их как barrier=block, из-за этого криво стоится маршрут
Як правильно замапити яр? По ньому не тече ніякий струмок. Просто досить великий яр (ширина по низу від 6-7 до 20 м) - в лісі, чи на полі?
Я так розумію, що в новій версії JOSM (стабільній) оновлено вбудовану валідацію? Бо тепер точка, яка позначає міст не може включати окрім дороги і саму лінію дренажного каналу?
Дуже вдячний
Подскажите, пожалуйста, в JOSM: предупреждение “Отсутствует роль to - Проблема проверки роли (…)” в мультиполигонах - обращать внимание или нет (мультиполигоны - здания из частей разной этажности, типа школы, д/с и т.п.)?
Приведите конкретный пример, где у Вас появляется такое предупреждение, иначе вряд ли Вам кто-то сможет помочь.
Загрузил эту область, запустил проверку. Ничего подобного не нашел. Все стандартные правила проверки включены.
Может у Вас какие-то левые или старые правила стоят?
Благодарю, попробую разобраться.
У мене також є таке попередження на всі мультиполігони - то я особливо не звертаю на нього уваги
Версія 8159
Останні зміни: 2015-03-29 14:37:50 +0200 (Sun, 29 Mar 2015)
Версія Java 1.8.0_31
Виглядає наче є поламані restriction relations, якщо ні і вказує на якісь інші - треба сабмітити баг в josm trac.
Ну, яка роль „to“ може бути у мультиполігону будинка?
Почекаю на наступну протестовану версію JOSM, а там можливо і баг-репорт напишу.
краще сабмітити баг до реліза тим більше там недавно мінялось щось у валідаторі
А що саме змінилось, бо я так і не зрозумів.
Вопрос: Как обозначить памятники-бюсты. historic=memorial memorial=bust Как правильно написать имя? name=Т.Г.Шевченко, или name=Бюст Т.Г.Шевченку?
Что на табличке