Яка організація керує адресацією?

Яка державна організація в Україні офіційно виконує функцію управління адресацією?

Я картогораф, і я не знаю свою адресу. (смішно?)
Хочу отримати точну і офіційну відповідь щодо адреси мого проживання.

Якщо коротко - то ситуація така:
Багатоквартирний будинок розміщений вздовж провулка Горбатюка, який сполучає вулицю Горбатюка та вулицю Шварца.
На трьох сторонах будинку написані відповідні таблички:
пер Горбатюка;
ул Горбатюка;
ул Шварца.
Також з різних сторін будинку написаний номер будинку “12”

Одноквартирні будинки вул Горбатюка 12 та вул Шварца 12 знаходяться неподалік (100-150 м)

Виходить, що логічно багатоквартирний будинок має адресу “провулок Горбатюка 12”

Але! В різних офіційних документах (прописка паспорту, дані комунальників, держ. списки виборців) скрізь фігурує або “вул Горбатюка 12” або просто “Горбатюка 12”.
Разом з тим, я сумніваюсь в допустимості існування двох будинків (багатовкартирного 9 пов. та одноквартирного приватного) з однаковою адресою на значній відстані один від одного…

Таким чином я реально не знаю своєї правильної адреси.
В який державний орган варто звернутись для отримання точної і правильної відповіді по суті вищевикладеного?

PS: https://maps.yandex.ua/-/CVGpeL9J
(N50.1852 E27.0652)

Мене якось з питанням про адреси відправляли у БТІ, типу у них вся така інформація є.
З іншого боку, дублікат адрес зустрічається, у нас на табличці на особняку було написано 43 (особняк), і ніхто не застрахований від таких “багів”. Можливо, треба когось піднімати і заставляти змінювати такі адреси…

Вновь построенным зданиям адрес присваивается точно БТИ 100%. Двойную адресацию может иметь даже квартира которая была поделена в следствие раздела имущества, а уж двор/дом так темболе. И уж темболее никто не перевешивает таблички после переоформления документов в БТИ. Реальный адресс известен только там, даже главпочтампт получает информацию с задержкой.