Ik was op zoek naar een simpele kaartweergave. Daarom scrolde ik door verschillende layers heen. Toen merkte ik dat in de standaard en humanitarian weergaven icoontjes voor moskeeën en synagoges wel juist weergegeven worden, maar in de fietskaart niet. In de fietskaart zijn het allemaal kerken geworden bij wijze van spreken Is daar een oplossing voor?
Ik snap niet wat je bedoelt met ‘ver vooruit zijn tijd’, maar alles is aan het veranderen met de tijd. Alles verdient zijn waarde…
Ik zou eerder een algemene icoon voorstellen (bijvoorbeeld).
Bij de Humanitarian zie trouwens helemaal niets. Gewoon een vlak.
Voor de mensen die er liggen maakt het misschien niets uit, maar voor de nabestaanden misschien wel. Dan liggen die kruisjes toch wel gevoelig.
Jij snapt het!
Waarom wordt dat graafsteentje bijvoorbeeld niet gebruikt voor alles? Techneuten zijn niet altijd de beste vooruitdenkers. Techniek moet universeel zijn!
Ik liep er met openpoimap natuurlijk ook tegenaan:
Ik gebruik nu allemaal hetzelfde symbooltje, en het lijkt op zowel een kerk als een moskee.
Kijk ik naar de religies in Amsterdam (maar dan nu met de User Pois), dan zie ik de 5 grote vlak bij elkaar:
Dat betekent bv. dat ik in openpoimap alleen met de place_of_worship tag niet uit de voeten kan als je voor de verschillende godsdientsen een eigen icoontje wil gebruiken. (En dan hebben we nog niet eens een onderscheid gemaakt tussen de 66 verschillende kerken die er al binnen het christelijk geloof door osm worden onderscheiden!)