Ага, верифицируемость в том числе.
Тоска по ностальгии вещь сильная. Что там немцы у себя на кухне говорят не знаю, а вот телевизор их в новостях официальные названия употребляет.
Так, раз ледь не пропустив свій літак у Німеччині, бо не бачив знайомої назви на табло. Втім, навряд чи мені в цьому допомогла б наявність name:de у міста
А так - офіційні назви мали б бути у name, старі, які тепер не офіційні - у old_name.
З свого боку, бачив, як у Чернівцях за таким самим правилом старих карт вносились ліві назви у name. Вважаю це невірним (але не пам’ятаю, чи виправляв)
Населенный пункт http://www.openstreetmap.org/node/1464223496 не входит ни в один район области.
Его район остров не захватывает http://www.openstreetmap.org/relation/1754401
Кстати, а там машины вообще есть, что бы highway=residential ставить?
Upd:
На скільки я зрозумів, ця проблема українського адмін. поділу ще не вирішена. І острів Зміїний не поодинокий випадок.
А взагалі, дякую, що нагадали - я давно вже хотів цей острів гарно замапити. UPD: А супутникових знімків і не існує, облом.
Пример карты маршрутов транспорта, выведенной из gps-трэйсов:
В формате osm: https://github.com/Vanuan/opendata-transport-od-ua/tree/master/inferred_data
Был использован алгоритм davies2006
http://www.cl.cam.ac.uk/~arb33/papers/DaviesBeresfordHopper-MapGeneration-IEEEPervasive2006.pdf
Cell size выбран в 2 метра. На большее не хватает оперативки.
А что это?
Что “это”?
В электротранспорте Одессы установлены GPS-трекеры. Основываясь на исторических данных GPS-треков, можно построить карту маршрутов.
Для преобразования сырых GPS-данных в набор точек и линий существует множество алгоритмов.
Описания не хватало, да.
По идее кроме самих маршрутов из треков можно вытащить и координаты остановок.
І як відрізнити світлофорний об’єкт з 0км/год від зупинки з 0км/год?
Наверное, разница в том, что на светофорах останавливаются не всегда, а как повезет. Если построить усредненную карту скоростей, должно быть заметно.
Відпочиваю у вас. Задоволений, приємо вражен. Трошки додав обєктів на карту.
Їхав по дійсно народній краті, OSM. Приїхав в пункт призначення своєчасно
Дякую ентузівстам та не байдужим до свого краю – от так й примаються рішення: як є карта як проїхати, то +5 до міста відопчинку.
До речі, їхав по OSMand
Градостроительный кадастр Одессы
http://ombk.odessa.ua/
Опорные точки, улицы, подробные планы территорий
Для одеситів - це просто казка. Ортофото - окрема розмова, любувався з півгодини. В аеропорту навіть номери стоянок видно, але самі фото доволі давняшні, на пероні ще AeroSvit стоїть. Не одесит, тому про дату можу судить тільки по “загальнодержавним” ознакам.
Ага. Для сравнения с Бинг и Гугл:
Как бы подключить это в JOSM?
http://213.227.232.41:6080/arcgis/rest/services/Aerofoto/MapServer/WMTS/1.0.0/WMTSCapabilities.xml
Здається в latest
щось вже повинно бути для WMTS
Что-то есть, но не распознает ни проекцию, ни тайлсеты.
Проголосуйте за это, пожалуйста:
https://josm.openstreetmap.de/ticket/11718