Сьогоднішня збірка 8100 — при запуску видає «непередбачувану помилку» на етапі «Завантаження налаштувань фону» і далі не завантажується, позавчорашня 8090 — працює нормально.
Нет, не может.
Линия дороги (с тегом highway=) обозначает ось дороги, её середину. Граница поля (или другого landuse= или natural=*) проходит не по середине дороги, а по собственно границе поля. Поэтому нужно нарисовать ещё одну линию по границе поля и её включить в мультиполигон.
В такому випадку при певному масштабі дорога буде супроводжуватись не лише власним малюнком, а й білими смугами вздовж неї…
Як бути з тим, для прикладу, що поле приходить в притул до дороги - себто дорога - його межа. Якщо поле матиме власну межу - це не буде відображати реальний стан справ. Як бути?
Линия дорого обозначает именно дорогу, с тротуарами, кстати, а проводится по середине дороги. Шириной дороги, тротуарами мы пренебрегаем, хотя и указывем соответственным тэгом. Шириной обочины, также можно пренебречь и рисовать отношением. Вы предлагаете рисовать “берега” дорог?)). И так уже налепили простых полигонов, при правке голову сломаеш.
Граница поля в этом случае - не дорога, а граница дороги.
Та линия с тегом highway=*, которая проходит по середине дороги, используется для роутинга (навигации), но никак не для указания границы дороги.
Это как раз будет отображать реальное положение вещей: граница поля в OSM будет проходить именно по границе поля, а не по середине дороги.
UPD: Если очень хочется, можно по границе дороги рисовать area:highway=*
Пробую працювати з мультиполігонами. Якщо я правильно розумію, мультиполігон - це те ж саме що і звичайний полігон, лише утворюється окремими лініями, а не однією суцільною лінією? Тобто якщо звичайний полігон, наприклад, фігура з семи кутів однієї замкнутої лінії - то та ж сама фігура може бути мультиполігоном, лише утворена не однією замкнутою лінією, а декількома лініями (які утворюють замкнутий контур)?
BohdanKuts,
Якщо звичайний полігон в ОСМ - це простий многокутник (геометрична фігура), то мультиполігон в ОСМ - це відношення між “віртуальними” многокутниками. І не має значення, чи це окремі лінії, чи з’єднані, все залежить від бажання мапера. Якщо мапер хоче зробити острів (многокутник) посеред іншого многокутника, то лінії у обох будуть суцільні.
Тож головна ідея мультиполігону полягає в тому, що він дозволяє створювати такі комбінації, які не можна утворити зі звичайними полігонами. Усі приклади використання знаходяться тут.
Как быть с улицей в которой по одну сторону одно название (Гайовий провулок) а по вторую второе название (Полунична вулиця). Как правильно ее обозначить?
Как быть с улицей которая имеет одно название но парная сторона принадлежит городу, а непарная селу.
Что делать с улицей в которой вообще все перемешано. Красная заливка это город, остальное - село. Вверху улица в которой два дома относится в средине относится к городу остальное к селу.
Подскажите, как отметить блок пост на карте? Это место где останавливают и проверяют документы, багаж.Думаю military=checkpoint. Правильно ли обозначить?