Перевірка Segments Gaps показує досить багато хибних пар сегментів. В Києві не менше 10.
Наприклад, вулиці Ірпінська, Академіка Лебедєва, Колекторна, Львівська, Межова, Стеценка.
Можливо можна якось підправити алгоритм? Який він зараз?
Хоча б додати правило, що якщо сегменти включені в один і той же associatedStreet-зв’язок, то не відображати такі пари валідатором.
Стеценка - http://www.openstreetmap.org/relation/2941562.
Перевірка Intersection place boundary.
Пропоную ті вулиці, які попадають в межі кордону тільки однією точкою(альтернативи: тільки на 5%, тільки на 20м), вважати такими, що не належать до міста.
Раніше на http://nadoloni.com/editor/streets в дереві населених пунктів відображалися також place=suburb(були київські Жуляни), а зараз такого немає, це спеціально? Хотілося б назад.
Я код не менял уже много месяцев. Потому думаю проблема в данных. Попробуй починить границы и подождать сутки или просто подождать - оно как правило со временем самозалечивается
Останнім часом(і сьогодні знову) Myazyk вносить багато переіменувань типу:
Шевченка → Тараса Шевченка, Франка → Івана Франка, Гонти → Івана Гонти.
Переіменування відбуваються по всій Україні (nadoloni-editor дозволяє це робити дуже легко), очевидно без обговорення з місцевими маперами, без перевірки на місцевості.
Такі бездумні правки не роблять OSM-дані якіснішими. Я взагалі не розумію для чого Myazyk це робить. Не знаю як в інших містах, але в Києві тільки частина вулиць містять ім’я особи(наприклад бульвар Тараса Шевченка), але багато - не містять(вулиця Антоновича, Кропивницького, Дарвіна). Я б не хотів щоб будь-хто, хто ніколи навіть не був на цих вулицях, не бачив жодної таблички, ніколи не відкривав довідник вулиць Києва за якоюсь своєю логікою переіменовував ці вулиці.
Прошу усіх хто прочитає це повідомлення і в першу чергу Myazyk’a дуже обережно змінювати назви вулиць в інших містах, виправляючи тільки явні опечатки, або після перевірки з офіційними реєстарами вулиць.
Колеги, потрібна допомога. Працюю з гуманітарними організаціями над питанням відновлення Донбасу і конце потрібна інформація про вулиці та індивидуальні будинки ряду міст в Донецькій та Луганській області. Ідея полягає в тому, щоби зробити маппінг всіх пошкоджених будівель в результаті конфлікту, поверх цього показати надану допомогу та з’ясувати таким чином де є прогалини.
Маю в екселі адреси по містам з індивідуальними будинками, однак юуду вдячний за допомогу з прив’язкою цього до реальної карти.