Как обозначать сервис центры, специализирующиеся на ремонте техники (бытовой или электроники там)?
Прохання перевірити правильність заповнення тегів шкільної території: http://www.openstreetmap.org/way/291275372
Наперед дякую.
http://www.openstreetmap.org/way/251601195 - building=school і додайте адресу якщо відома.
http://www.openstreetmap.org/way/291297085 - name=Дитсадок “Зірочка”
Якщо відомо де основний вхід в школу - додайте точку entrance=main і “проведіть” доріжку до неї.
Це не автовокзал на південь від школи? Якщо так - позначте будь ласка, досить важливий об’єкт.
Дякую.
По поводу автовокзала та адреси школи - час цих вулиць ще не прийшов (у мене все по плану). Через 1-2 тижні все буде гаразд із цими об’єктами.
Як позначати Будинок культури, палац культури, сільський клуб?
Ситуація: є ресторан-бар, також у тій же будівлі є готель з такою самою назвою.
Як це красиво замапити?
Наперед вдячний.
А що займає більшу частину будівлі? Якщо готель - то контур робимо готелем, і ставимо в ньому точку ресторану-бара.
Та діло в тому, що по площі одинаково. Ресторан - перший поверх, а готель - другий.
А як це дефакто сприймається - перш за все як ресторан, чи перш за все як готель? Оте і вішати на контур,а інше - точкою десь всередині контура.
Або взагалі на контур нічого не вішати, а обидва заклади - точками всередині контура будівлі.
Є проблема: потрібно замапити школу, проте її територія - це два відокремлених полігона.
Як бути в такій ситуації? Якщо є приклад - дайте посилання
Наперед вдячний
Кто-то обозначил мост в Луганске с ролью “МОСТ ВЗОРВАН”
https://www.openstreetmap.org/way/27995140#map=12/48.4866/39.3383
Что с этим делать?
Я вже писав про це, але попрошу знову — виправіть будь ласка ось цей прикол із водосховищем посеред степу. Я не можу самостійно зрозуміти в чому справа.
Вроде все в порядке: https://www.openstreetmap.org/relation/3173129. Все полигоны замкнуты.
Похоже какой-то баг mapnika.
На terrain нормально отображает.
Якими тегами позначити таку річ як “комп’ютерний клуб” (місце де школярі програють гроші на шкільні обіди у всякі цяцьки)?
Правда ли, что в Украине нельзя не получится использовать тег leisure=common, потому что у нас просто нет земель, обозначаемых этим тегом?