Ласкаво просимо на форум OSM Ukraine!

Появилась такая идея, что не все здания имеют тег building=, но зато имеют building:levels=. Как выяснилось, это действительно так. Поэтому вот запрос, который находит такие объекты:
http://overpass-turbo.eu/s/75M

Еще можно добавить, что нужно игнорить abandoned:building=*

Добавил, спасибо:
http://overpass-turbo.eu/s/76t

Хотя в Украине такой объект только один (кстати, твой :)):
http://www.openstreetmap.org/way/119994666
Источник

Ну раньше я мапил как

abandoned=yes
building=yes

А недавно узнал, как правильно:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Key:abandoned

Думаю, що abandoned=yes + building=yes і є правильним тегуванням.
Від того, що будинок залишили і не використовують він не перестає бути будинком.
Те що написано в Key:abandoned більше стосується POI, а не будівель. Логічно, що покинутий магазин вже не є магазином(не виконує функції магазину).
Ось тут навпаки написано “Retain building=yes for recently abandoned buildings: it’s still meaningful for them to be rendered by software which knows about buildings, but nothing about abandoned=yes.”
Враховуючи, що у згаданого будинку не відібрали адресу то він тим більше building=*.

// Аналогічно покинуте місто Прип’ять не перестало бути містом після того як його покинули.

Там в першому же прикладі як раз abandoned:building=yes.
Так що я не знаю, як вірніше.

Знайшов чудову ортофотомапу Дніпропетровська (1:2000, 13см), Рівного (1:2000, 15см) та аеропорту Бориспіль (1:500, 7см) — http://www.avia.org.ua/OFP/Dnepropetrovsk/. Це не ортофотомапа від ДЗА, це набагато краще :D! Деталізація та якість знімків дозволяють відмапити аеропорт дуже детально, а у містах гарно видно те, чого не побачити на старих знімках.

del

А що з ліцензійним статусом цих даних?

Хм, а ось це гарне питання. Щось я від радощів взагалі про це забув. Напишу їм листа.

Ніхто і не думає юзати OSM і краудсорсінг для виготовлення мап. Краще юзати закриті рішення NavLux і просити бобло

Волонтери Картографічної Сотні - мої давні друзі, тому можу запевнити, що гроші вони збирають не на закриті рішення NavLux.
Найбільші витрати(хоча й за собівартість) - друк різноманітних картографічних матеріалів: карт, аерофотознімків, гібридних карто-знімків, навчальних посібників/карт тощо.
Також КС займається встановленням карт на навігатори та планшети. Наскільки мені відомо постачальники картографічних даних надають дані безкоштовно, з умовою, що дані будуть надаватися виключно військовим.
Цитата за fb:

Якщо маєте можливість поліграфічного друку безкоштовно або за собівартість, або хочете допомогти інакше - пишіть на ukropmapa@gmail.com.
Або ж допомагайте фінансово (5168 7556 0256 4078 Надежда Беба)

Особисто для мене, це все всеодно видається дуже підозрілим. Сайту нема, діяльність не прозора, використання комерційних постачальників картографічних даних, які чомусь сильно кращі за OSM.

З власного досвіду можу сказати, що для виготовлення карти для орієнтування на місцевості достатня наявність A4-принтера (дуже дешево). Інша справа, що пересічна людина без інструкції чи зручного веб-сервісу її, звичайно, не роздрукує. Так само як і не оновить карти для туристичного навігатора.

Подивися короткий репортаж пятого каналу про них, там трохи деталей про те, що роблять і що друкують.
OSM може місцями й кращий, але нажаль місць де OSM є білою плямою значно більше. Але навіть якби OSM був ідеальним… частіше друкуються саме знімки, які легше “читати” непідготовленим користувачам.

Це не зупиняло волонтерів HOT чи тих самих росіян в деталізації регіонів, які зачепило стехійне лихо.

Відносно популярності знімків над мапами. З власного досвіду туристичних походів: знімок стає в нагоді, коли територія дійсно біла чи сіра пляма. Якщо територія замаплена детально - знімок явно гірше читаєтся.

Я веду до того, що такі проекти мають бути прозорими, відкритими і публічними. Наприклад, що заважає спробувати підключити до проекту авіамоделювальників? Вартість одного супутникового знімка дорівнює вартості хорошого квадрокоптера. Але маємо ситуацію коли група за пожертвування купує знімки, доступ до яких лишається закритим

Там не було взагалі ніяких даних. А тут дані є і вони використовуються в навігаторах/планшетах.

На відміну від проектів “стихійних лих”, де всі намагаються допомогти, в даному випадку є бажання допомогти виключно одній стороні конфлікту. Тому й закритість.

Відсутність доступу до місця зйомки.

Ну от тепер давай порівняєм мапи Донбасу в ОСМ і в NavLux з точки зору орієнтування на сільській місцевості. Ти вважаєш, що мапи NavLux кращі?

  1. Ти думаєш, що після закінчення конфлікту придбані знімки перейдуть у публічний доступ?
  2. Сумнівно, що публічний доступ до наших карт в елктронному вигляді дасть іншій стороні якусь перевагу, коли більша частина з них і так складається з місцевих жителів і так само невзмозі роздрукувати дані OSM

А як тоді такі відео з дронів робляться?

Чесно кажучи не розумію цієї дискусії.
Я просто розказав трохи про цю волонтерську групу. Вони знайшли рішення для тих потреб, що від них просять. Використовують OSM чи NavLux чи Garmin - вторинне.
Відкриють доступ до куплених знімків чи ні - не знаю. А воно комусь треба? А якщо й треба, хтось зможе правильно прив’язати знімок, хтось зможе налаштувати тайл-сервер, хтось оплатить потужності серверу? В OSM-Україні чимало необмальованого бінгу, мапбоксу і знімків ДЗК рівня деталізації яких більш ніж достатньо для мапінгу.

Суть дискусії в наступному: в Україні надають перевагу тіньовим комерційним рішенням, а не відкритим проектам. Навіть якщо дані ОСМ кращі, всеодно будуть використовувати дані комерційних постачальників.

А відносно знімків, не суть важливо як обмальований Бінг. Якщо знімки куплялись за пожертвування, вони мають бути публічними. Історія OpenData говорить, що рано чи пізно всеодно зявиться хтось, хто зможе підняти тайл-сервер. Ну а привязати знімок, думаю, зможе кожен з дописувачів форуму. І взагалі, ця вся секретність з масштабами і знімками мені видається смішною. Знімок DigitalGlobe місячної давності за 1K$ - нічим не секретніший за минулорічний знімок гугла чи яндекса.

Використання мап у військових цілях це дуже інша річ, ніж стихійні лиха і туристичні походи. Я на місці волонтерів тримався б від ОСМ осторонь хоча б тому, що будь-хто з іншої сторони може спокійно намапити щось неіснуюче, що коштуватиме комусь життя.

А на рахунок знімків - ну не знаю. Мапити щось близько до лінії розмежування немає змісту (бо міняється сильно), зате можна попросити волонтерів ділитись знімками, що втратили стратегічну цінність - давні, глибоко тилові і т.д.

І про прив’язку знімку - я б почитав про прив’язку багатьма точками, з врахуванням рельєфу та всіх можливих проблем - від сирих знімків до тайлів, бо для мене це трохи темний ліс :wink: