Зараз працює ніби без помилок, але я був змушений відмовитись від використання оновлення через діффи. Відповідно оновлюється тепер повільно (з інтервалом в 6 годин)
додав статтю на Wiki - хто користувався тулзою, порадьте, які моменти у роботі неочевидні і потребують додаткового опису?
Є не дуже очевидний, але дуже зручний спосіб редагування мереж poi. http://nadoloni.com/editor/poi
Наприклад відділення Правекс-Банку можна знайти вибравши категорію Фінанси/Банк і в полі Пошук внизу сторінки написати “правекс”.
Відсортувавши таблицю по імені бачимо, що існує декілька написань ПРАВЕКС-БАНК, ПРАВЕКСБАНК, Правекс, Правекс Банк, Правекс-банк, ПравексБанк і правильне написання Правекс-Банк.
В name:ru, name:en також присутні помилки.
Копіпейстом все можна швидко звести до єдиного вигляду.
Додатковий пошук “правэкс” знаходить ще кілька поі з невірним написанням.
Єдине, що мені не дуже подобається в поі-редакторі - це те, що не можна фільтрувати поі по країні, а тільки по прямокутнику огляду карти.
Зараз чомусь пуста колонка place.
В JOSM’е для таких целей активно пользую
Загрузку через Overpass API + поиск/фильтры + табличку, которая по Ctrl+T (она хоть и значится альфой, но с ошибками пока не сталкивался)
Перевірка Segments Gaps показує досить багато хибних пар сегментів. В Києві не менше 10.
Наприклад, вулиці Ірпінська, Академіка Лебедєва, Колекторна, Львівська, Межова, Стеценка.
Можливо можна якось підправити алгоритм? Який він зараз?
Хоча б додати правило, що якщо сегменти включені в один і той же associatedStreet-зв’язок, то не відображати такі пари валідатором.
Стеценка - http://www.openstreetmap.org/relation/2941562.
Перевірка Intersection place boundary.
Пропоную ті вулиці, які попадають в межі кордону тільки однією точкою(альтернативи: тільки на 5%, тільки на 20м), вважати такими, що не належать до міста.
Раніше на http://nadoloni.com/editor/streets в дереві населених пунктів відображалися також place=suburb(були київські Жуляни), а зараз такого немає, це спеціально? Хотілося б назад.
Я код не менял уже много месяцев. Потому думаю проблема в данных. Попробуй починить границы и подождать сутки или просто подождать - оно как правило со временем самозалечивается