Стоп! Магазинчики - это здания, киоски - здания. Там с адресами должно быть всё чОтко!
Банкоматы - если в здании, то адрес автоматически берётся от здания. Если снаружи - то точка ПОИ ставится на контуре здания, и адрес тоже берётся автоматически от здания. Банкоматов, стоящих отдельно от здания я не видел.
Что ещё?
Не понял. Пример?
Мы не используем addr:street в основном ради мультиязычности.
Школа со спортзалом и котельной.
Вешать адреса на все здания? JOSM ругается на дубликаты номеров.
Вешать адрес на полигон школы - тогда непонятен тип элемента отношения.
Гаражный кооператив, занимает территорию сотни гаражей и имеет единственный адрес.
Больница Мечникова в Днепропетровске. Имеет один официальный адрес. Корпуса, здания, учреждения на её территории имеют свои адреса. Таких примеров сотни. Не так все просто с адресацией
пл. Жовтнева, 14к3 (або 14 корпус 3, або 14, пологове відділення) - адреса будівлі/закладу що належить лікарні, або знаходиться на іїї території. Лікарня, в свою чергу, має адресу пл. Жовтнева, 14
Тобто вищенаведені приклади є учасниками так званої “множини” пл.Жовтнева,14
Хто може проконусультувати по зонам (житлові, ділові, промислові,…). Особливо інтересно зони в сільских населених пунктах?
П.С. на картах зустрічав різні варіанти вирішення, проте хочеться найбільш правильно все зробити.
У сільських населених пунктах ми бачимо чиїсь приватні земельні ділянки. На кожній ділянці ми бачимо будівлі, дерева, городи, ставки, тощо. Ділянки розташовані суміжно одна з одною і утворюють щось схоже на квартали. Квартали розмежовані дорогами (вулицями).
Як роблю я:
кожен квартал приватних земельних ділянок обводжу полігоном landuse=residential, residential=rural.
межі кварталу до лінії доріг не прив’язую, зазвичай межа полігону у мене співпадає з парканами чи краєм присадибного городу.
усередині полігону landuse малюю будинки, дерева (natural=wood).
Поки що ніяк не позначаю ті городи, що розташовані у сільских дворах. Бо тег landuse=allotments для них не підходить.
Невеличкі стежки, проїзди у двір чи на город малюю прямо “зверху” над полігоном landuse=residential, не розриваючи його.
До речі, питання про паркани (огорожі,…). Тег яким вони позначаються зрозумілий - тут питань немає. А як щодо воріт, хвірток? Позначати, чи це не потрібно? З однієї сторони - позначити важко і рендериться незрозумілою позначкою, з іншої сторони - повинен бути якись захід до житлового будинку?
У мене одне побажання. Часто бачу, що дороги розривають і вставляють шматки в мультиполігони (landuse, place і т.п.). Така практика мені видається дуже проблемною. Мало того, що виникають проблеми з підписами на дорогах, так ще й операції редагування таких склеяних обєктів - суцільний жах. Не робіть такого, будь-ласка
Ну і ще додам, що малоймовірно, що адмінкордони проходять по дорогах, як у нас дуже часто замаплено. Не може бути, аби вулиця належала одночасно двом населеним пунктам
Кажуть, що й таке буває. Причому один бік вулиці належить до одного населеного пункту та має свою назву вулиці, а інший бік вулиці належить до іншого населеного пункту, і має свою назву вулиці.
Нажаль, прикладу навести не можу, але тут на форумі це вже десь обговорювали.
А чому ні? Приклад: межа між міськими адміністративними районами (частинами міста) у Харкові проходить по вулиці Полтавський Шлях.
ну райони міст, ще можливо. а от питання, з якого бюджету має оплачуватись ремонт дороги, якщо кордон йде по дорозі, що одночасно належить і місту і району?
Я раніше проживав на ул. Опытной/вул. Дослідній в Олександрівці. Але коли отримував паспорт (99 рік) з подивом взнав, що живу на вул. Опитній Хоча всі таблички на нашій вулиці виглядають як Дослідна. А їх масово встановлювали в 93 році.