Львів і область

вот потому и надо использовать стандарт КМУ

он действует исключительно на граждан украины ))) и к международным проектам имеет очень опосредованное отношение )) и называется “паспортным стандартом 2010” потому как относится исключительно к переводам для оформления загранпаспортов. Будете визу получать в британию вам в визе адреса и многие дургие вещи иначе транслитерируют

в любом случае невозможно одновременно все варианты транслитерации использовать. в любом случае официальные украинские правила в Украине имеют больший вес, чем британские или еще какой-то левой страны.

Хочу замапити новий сихівський сквер.

Думав використати стандартний для парку leisure=park, але є нюанс: більша частина території скверу все-таки не є ні газоном, ні іншими зеленими насадженнями, тому на мапі цю територі позначати зеленим парковим кольором тохи неправильно. Насправді є територія, визначена містом як сквер, більшу частину якого займає площа перед школою і пішохідні доріжки, плюс кілька клумб із деревами.

Як правильно було б замапити такий об’єкт?

Мова про Сквер Гідності, між будинками 105 і 109 проспекту Червоної калини, перед СШ №98: http://osm.org/go/0hZS9Bo_Z?m=

Можна поставити точку, а на неї вже навісити теґи скверу з назвою.

Чудно, наразі так і зроблю. Дякую!

“Мапування: якісні, зручні і не тільки, мапи - друковані та онлайн”

https://www.facebook.com/events/1597570967125956/

Pawillion спільно із проектом “Лабораторія Міського Простору” запрошує всіх на захід на тему “Мапування: якісні, зручні і не тільки, мапи - друковані та онлайн”.
Поговоримо про:

  • сучасні методи створення онлайн-мап;
  • зручні платформи;
  • тренди у дизайні.

Сьогодні онлайн-мапи дедалі активніше використовуються для найрізноманітніших цілей та в найрізноманітніших сферах. Проте не завжди їхній вигляд та функціонал сприяє тому, щоби їх активно використовували.
Пропонуємо поговорити про те, як зробити онлайн-мапи привабливими та зручними!
Шукаємо доповідачів, які можуть поділитись досвідом розробки онлайн-мап та фахово дискутувати на цю тему!
Цього року в нас є потреба у створенні щонайменше двох онлайн-мап по різних проектах (Лабораторія Міського простору та проект “Сірка”).
Сподіваємось познайомитись та поспілкуватись із фахівцями (розробники, дизайнери), які зможуть нам у цьому допомогти!

Подав заявку на спіч - попіарю трохи ОСМ, якщо встигну щось підготувати

Результати івента: Є проект, що фінансується Європейським Союзом. Одним з пунктів якого є розробка/друк/публікація онлайн-мап Нового Роздолу та Яворівського району з тематичним ухилом. Як зробити таку мапу менеджери уявляють слабо тому і організували цей івент. З усіх обговорених варіантів, ОСМ явно виграє. Тим більше, що у них вже є негативний досвід співпраці з комерційними земельними фірмами, які робили для них топозйомку, яка вийшла надто халтурною.

Загалом, вбачаю в цьому хороший шанс пропіарити ОСМ. + використовуючи ресурси Pawillion, можна залучати школярів/студентів/усіх небайдужих на тренінги і т.п.

Збираюся масово змістити об’єкти Нового Роздолу.
По трекам та деяким ченджсетам зміщення “20.00; -8.00”. Перевірте хтось додатково.

Забрів в Львівську область. Натрапив на ось таке. Чи повинні бути назви місцевостей польською мовою на Українській території?

http://www.openstreetmap.org/#map=15/49.1819/22.7252

Запитайте у юзера в коментарі до ченжсету, чому польска була вибрана для name.

Там така нерівність кордону, що хтось міг таким самим табличним чином, наприклад, проходитись по прикордонній Польщі і випадково залізти до нас :slight_smile: Написати, звичайно, треба

http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=453319#p453319

Мав сьогодні зустріч з організаторами. Остаточно вирішено, що робити будуть на базі OSM із залученням місцевих молодіжних організацій. Загалом за 3 тиждні заплановано виїзд на місцевість (Новий Розділ) для тренігу місцевих волонтерів, і польовогу сбору треків та даних. Організатори обіцяють забезпечити навігаторами місцевих + фінансування на бензин та інші витрати. Одному цим займатись не дуже хочеться (я не маю досвіду маппінгу в таких промислових масштабах). Чи може хтось зі спільноти ще долучить до цього івенту?

Запостив в твіттерок, може хтось зголоситься прєднатись

Хочу приєднатись, але треба більше інформації. Ну і плюс треба буде зустрітись, обговорити напрямок роботи і взагалі що потрібно від спільноти. Ще бажаючі?

Чи просили організатори якісь дані у міськради? Наприклад адресну схему, реєстр шкіл, садочків, лікарень, держустанов, заводів, фабрик?
Частину цієї інформації можна було б внести з дивана, це значно б полегшило роботу на місцевості.

Спрошу для собственной уверенности. Можно ли вносить в OSM информацию с сайтов городских советов?

Например, вот:
http://krm.gov.ua/article/view/174
(список школ)
Можно ли отсюда взять адреса и телефоны?

Или вот:
http://www.krm.gov.ua/article/view/298
(детальный план территории) В правом нижнем углу написано: “Заказчик - Краматорский городской совет”. А бывает ещё написано, что заказчик - Краматорский исполком, если это имеет значение.
Можно ли отсюда взять геометрию объектов?

Или вот:
http://www.krm.gov.ua/article/view/354
(зоннинг посёлка, находится в самом низу статьи)
Можно ли отсюда взять названия улиц?

Извините за оффтоп.

Доброго дня всім.
Картографи, гарна новина по Львову.
Є інфомрація про майже всі адреси Львова + всі офіційні назви вулиць https://docs.google.com/spreadsheets/d/13tUpiy2aomTpAHvOcluNXVR_ZsMzpsdOAA1b5ckQ5h8/edit?usp=sharing
Думаю це дозволить зробити карту значно точнішою.
Окрім того є перелік дуже багатьох комунальних установ Львова
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fEIgdC7MfY4_k4HkwDGDn7OP3aZlYCNBbAAR3tPSgUw/edit?usp=sharing

А також є застаріла карта, але з дуже багатьма адресами
http://city-adm.lviv.ua/map

Давайте зробимо Львів точним і класним :slight_smile: