Валідатор назв вулиць

як це зробити? може, питання тупе, але все-таки? :slight_smile:

Для вулиць вимкнув. Тепер шукаються співпадіння з іншими містами.

Не пам’ятаю обговорювали це чи ні, а знайти швидко не можу.
Пропоную в name:en для “шосе” використовувати “Highway” замість “Road”.
Дві причини:

  • “дорога” теж перекладається як Road - зникне плутанина
  • не можу знайти на панорамах, але здається на київських англомовних вказівниках використовується саме Highway

До речі, вчора спробував редагувати назви вулиць через цю тулзу. Вона просто чудова, як на мене. Але є проблема: процентів 80 від усіх моїх змін не збереглися - просто не з’являється ченджсет і назви вулиць залишаються незмінними. Чому так? Через це я втратив багато змін…

Не користуйтесь поки - я відпишу, як буде готово. Я ще не закінчив експериментувати з імпортом. Намагаюсь зменшити час оновлення (якби була одна Україна я міг би оновлювати дані що 10хв, але разом із сусідніми країнами (Німеччина/Росія) один аптейт займає кілька години, що надто перевантажує сервер

Взагалі-то, назви вулиць не перекладаються повністю. Тобто українською буде не “вулиця Банхоф”, а “Банхофштрассе” :open_mouth:

Додав тестовий шар на валідацію вулиць-дублікатів

Дякую, знайшов помилку в себе завдяки цій тулзі.

Коли можна буде користуватися редактором теґів та назв вулиць, щоб не було проблем?

А з якою частотою оновлюється шар?

Мало б кожні 2 години оновлятись, але чомусь не оновлялось. Оновив вручну (причина збою ще непофіксана)

Ніби поправив. + додав ще один шар на валідацію перетинів вулиць з кордонами населених пунктів. (Оновлюється біля 35-40 хвилини кожної години)

Доречі, мені здається, чи валідатор при наявності в місті двох вулиць з однаковою назвою в місті вважає це помилкою, навіть якщо це коректно замаплено через використання addr:suburb, як це рекомендує вікі?

http://www.openstreetmap.org/relation/530571
http://www.openstreetmap.org/relation/1751023
http://nadoloni.com/c/30.49805,50.46548,14/l/mapnik/o/errors,errors_gaps?lang=uk

Упс. Треба переробити. До цього моменту я використовував associatedStreet лише для прив’язки будинків. Групування сегментів відбувалось лише на основі тегів сегментів (addr:suburb, name і т.д.)

Я схиляюсь, до думки, що нічого міняти не треба - адже виходить каша. Перетирати теги сегментів тегами відношень - на поточний момент недоцільно (майже ніхто цього не використовує). Тому ми і дублюємо name для сегментів і самого відношення. А отже логічно так само дублювати і addr:suburb

додав ще кілька шарів для візуалізації помилок:

Помилки (Розриви) - підсвічує вулиці, що мають підозріло довгі розриви між сегментами
Помилки (Перетин) - підсвічує вулиці і полігональні кордони НП, якщо їх геометрія перетинається
Помилки (Вкладеність) - підсвічує НП, що лежать всередині полігональних кордонів іншого НП (наприклад 4 села чомусь лежать в межах міста Харків)
Помилки (addr:housenamber) - підсвчує будинки, що мають однакові номери в межах одінієї вулиці

addr:housenumber

addr:housenumber

Длинноватый список слоев получается. Может стоит разбить сайт на 2 версии: для обычных пользователей и маперов?
GPS треки, Останні правки, Помилки нужны только маперам. С другой стороны для простых посетителей можно нарыть много красивых/специализированных стилей карт.

А что, если сделать два сайта: openstreetmap.org.ua - для простых посетителей, nadoloni.com - для мапперов?

Прорекламую чудовий валідатор прямо у JOSM — Quality Assurance Tool. Достатньо декілька разів на місяць проганяти через тести своє місто, щоб позбутися усіх (ну майже усіх) відомих помилок. Прекрасна штука, але встановлюється важко, бо працює на пітоні.

Зараз працює ніби без помилок, але я був змушений відмовитись від використання оновлення через діффи. Відповідно оновлюється тепер повільно (з інтервалом в 6 годин)

  • додав статтю на Wiki - хто користувався тулзою, порадьте, які моменти у роботі неочевидні і потребують додаткового опису?