Mogę prosić o wycofanie tego changesetu?
http://www.openstreetmap.org/changeset/25772321
Przyglądam się jeszcze granicom, i widzę takie kwiatki:
http://www.openstreetmap.org/relation/2929584
http://www.openstreetmap.org/relation/2429557
Podejrzewam trochę swój changeset:
https://www.openstreetmap.org/changeset/25926456
Jeżeli to to, proszę o wycofanie.
I przy okazji się zapytam - czy pozyskiwanie danych do JOSM poprzez Overpass jest słusznym podejściem czy niesłusznym? (np. chcę przepuścić przez validator wszystkie granice w Polsce i poprawiać błędy w nich).
Zrobione.
Słusznym, o ile pobierzesz komplet danych, czyli relacje, linie i węzły. Jednak załadowanie całej Polski do JOSM może Ci zabić kompa… ale można to robić per województwo.
Witam,
Czy można prosić o poprawki w obszarze tego centrum handlowego. Bo tam jest troszkę dziwnych relacji i nie do końca jestem w stanie to zmienić (chyba, że wszystko usunę i potem narysuje jeszcze raz:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.13637/18.01734
Czy byłby ktoś chętny do otagowania Ogrodu Krasińskich w Warszawie (pewnie głównie sieci alejek i ogrodzenia)? Bo już minął jakiś czas od słynnej przebudowy, a to dość znane miejsce, a mamy tam tylko ogryzek alejek ze starych zdjęć satelitarnych.
Jakiś “nowicjusz” pokręcił ulicę i skasował większy budynek w Grodkowie:
http://www.openstreetmap.org/changeset/26305689
Może ktoś doświadczony zrobić revert?
EDIT: nieaktualne, sam zrobiłem revert… To wcale nie takie trudne
Prośba o rzucenie okiem na ten fragment, dogi zduplikowane i sklejone ze sobą (jenda na drugiej). Proszę przesunąć węzeł 2682476856
www.openstreetmap.org/node/2682476856 ja nie wiem jak taką operację można zrobić najlepeij
Zrobione. Był jeszcze jeden duplikat w niedużej odległości.
Mam prośbę do bardziej doświadczonych z okolic Wrocławia, chodzi o rondo w Bielanach Wrocławskich, droga nr 35, skrzyżowanie przy halach Amazona. Rondo już jest od sierpnia, hale też już są, jednak nie znam aż tak dobrze tych rejonów i nie chciałbym czegoś sknocić. Rondo jest podobne w rozmiarach do tego znajdującego się obok, przy Castoramie, jego środek znajduje się dokładnie w przecięciu istniejących dróg. Z góry dzięki!
Zrobiłem, ale mam malutka prośba na przyszłość - proszę podawać link do mapy, co ułatwi szukanie danej lokalizacji
http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.04188/16.94880
Dzień kobry.
Czy jest szansa na zmapowanie pszczyńskiego parku? Bo widzę, że nie wszystko jest, albo jst nie dokładne, a może ktoś z Was zna to miejsce lepiej niż ja…
https://www.openstreetmap.org/export#map=17/49.98090/18.94092
Pozdraiwam
Mogłby ktoś podzielić ten beznadziejnie narysowany staw w sensowny sposób? Rysowałem kanały i drogi w okolicy, ale staw mnie przerasta:
http://www.openstreetmap.org/way/44096542
hej!
Czy ja dobrze widzę? W ramach zabaw z PostGISem trafiłem na taką anomalię:
http://www.openstreetmap.org/way/260974591
ta droga i jej pozostałe odcinki idące przez Piotrków Kujawski są zdublowane - te poniżej mają poprawne relacje. Nie wiem o co tu chodzi - a zanim zacznę kasować drogi wojewódzkie niech inna para oczu na to spojrzy.
Wycofałem ten zestaw zmian, w którym nastąpiła duplikacja.
ok, dzięki
Mam prośbę o skorygowanie “tras” w gminie Pionki.
Na przykład trasa Kock-Pionki-Zwoleń, raz jest obok drogi, bliżej lub dalej, innym razem dubluję się z drogą, lub nie pokrywa się z żadną ścieżką z WMS’u Wrota Mazowsza.
Osobiście nie zajmuję się mapowanie tras rowerowych czy pieszych, więc może ktoś co się na tym zna, ujednolici przebieg tych tras.
podrzucam jeszcze 4 kompleksy leśne do zmapowania:
http://osmapa.pl/#lat=53.6249&lon=15.8867&z=14&m=os
http://osmapa.pl/#lat=53.5845&lon=16.1166&z=14&m=os
http://osmapa.pl/#lat=53.5000&lon=16.0170&z=14&m=bi
http://osmapa.pl/#lat=53.4744&lon=15.9266&z=15&m=bi
może ktoś to trzaśnie?
podrzucam jeszcze 4 kompleksy leśne do zmapowania:
http://osmapa.pl/#lat=53.6249&lon=15.8867&z=14&m=os
http://osmapa.pl/#lat=53.5845&lon=16.1166&z=14&m=os
http://osmapa.pl/#lat=53.5000&lon=16.0170&z=14&m=bi
http://osmapa.pl/#lat=53.4744&lon=15.9266&z=15&m=bi
może ktoś to trzaśnie?
“Trzaskam”
Zapraszam do mapowania Krosna i Jasła. Miasta są duże, acz zaniedbane. Byłem tam (tu: mapowałem) tylko przelotem, jednak niedbalstwo jest widoczne na każdym kroku. Byłby ktoś chętny? Bo jeśli tak, i ja z kolegą moglibyśmy się włączyć, przez co praca zleciałaby szybciej. Pozdrawiam.