Да, я понимаю. Сейчас уже работает, но туго. Сек 15 подождал и начало, что-то прорисовываться. Через пол минуты карта немого ожила.
…Через пару минут - прорисовка стала мгновенной.
Знову багато вулиць роздвоїлося. Зараз вже додалося і name_de?
Пропоную трохи змінити логіку як для name_de так і для name_en, а саме: для вулиць, які знаходяться на території України, не використовувати значення з тегів name:de та name:en, а замість них використовувати правила латинізації - National замість name:en, German замість name:de.
Групування залишити тільки по name,name:uk,name:ru,name:pl,alt_name,alt_name:uk,alt_name:ru,alt_name:pl,old_name,old_name:uk,old_name:ru,old_name:pl
Я тоді пропоную взагалі відмовитись від використання name:lang для вулиць (лишити лише для споріднених мов). В ідеалі у вікі треба прописати територіальнонезалежні правила транслітерації для усіх країн світу: uk <=> en, uk <=> de, ru <=>en, by<=>en і т.д. (вставивши вже готові функції для постгреса), а БД почистити від хламу name:lang - там і так кожен вносить дані як хоче
Я це пропонував для nadoloni.com, якби мав доступ до розробників інших сервісів то пропонував би і їм.
Існує багато користувачів значень з name:en - різні рендери наприклад, навряд чи вони реалізовуватимуть у себе правила транслітерації. Нехай хлам залишається.
Моя пропозиція - це скоріше спосіб для nadoloni.com уникнути небажаних дублювань вулиць коли name:en/de/pl є тільки на окремих ділянках.