panowie korzystam praktycznie wyłącznie z podkładu geoportalu do rysowania natomiast widać jak na dłoni, że to co widać na nim to są zdjęcia z przed 2,3 może i więcej lat. Czy orientuje się ktoś kiedy zostaną te zdjęcia zaktualizowane? Na chwilę obecną całkowicie staram się pomijać miejsca w których wiem, że stan faktyczny różni się od podkładowego gdyż nie chce wprowadzać danych, które i tak będą musiały być poprawione. Z drugiej strony nie wprowadzić nic to też jest nie to o co chyba chodzi
Da się wygenerować wms z obrysami budynków dla np. całego podkarpacia?? Jeżeli tak to poproszę.
Ten wms dla powiatu rzeszowskiego u mnie nie działa. A jak u was??
co stoi na przeszkodzie żeby Geoportal był domyślnym podkładem dla Polski w P2/ iD?
czy jest jakieś prosty sposób na czyszczenie z dysku zapisanych kafelków ortofoto w przypadku JOSM, wydaje mi się że ich nagromadzenie spowalnia program, a usuwanie i tworzenie od nowa domyślnego folderu z kafelkami co jakiś czas jest irytujące
to prosiłbym o link z tym skryptem lub podesłanie go na maila pod moim nickiem, a jeśli uruchomienie tego jest bardziej skomplikowane niż otwarcie pliku to też instrukcję obsługi