Только судя по карте Генштаба граница между Нерубайским и Усатовым не совсем совпадает с границей кадастровых кварталов, так что надо быть осторожнее при изменении текущих границ (лучше всего на местности уточнять).
Я так понимаю, такие вещи как деление, не должны так долго висеть в “предложении” - надо определится.
В этой статье речь идёт ещё о boundary=administrative помимо admin_level (тут не мешало бы добавить сноску на “Адміністративно-територіальний устрій”)
Щось схоже сталося із Бучею у Київській області. Частина земельних ділянок мають КОАТУУ 3210945300, а інша частина — КОАТУУ 3210800000. Це відбулося через зміну підпорядкування: до 2007 року Буча відносилася до Ірпінської міськради (3210900000) і, схоже, що спочатку мала КОАТУУ 3210945300, але потім сама стала містом обласного значення і отримала КОАТУУ 3210800000.
Поклікавши по карті, я помітив, що старий КОАТУУ мають переважно приватні земельні ділянки, а новий — землі комунальної форми власності.
Я не знайомий з процедурою присвоювання кадастрових номерів земельним ділянкам, тож можу лише припустити, що якась відповідальна за це служба помилково використала старий КОАТУУ.
Хтось знає, що сталося із цим варіантом кадастрової мапи? Там була ціла купа корисних шарів, а також прекрасне оформлення. Буде дуже сумно, якщо навіть ресурс із кадастровою картою в Україні не виживе, як багато інших державних сайтів (сайт ПЗФ, сайт по екології Полт.обл. тощо).
Ми і раніше вважали, що можна, оскільки закон про авторське право говорить про те, що на дані зібрані держслужбами не розповсюджується його дія, та сьогодні Верховна Рада почала розглядати і проголосувала у першому читанні якись законопроект №2171 “Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних”, в якому однозначно прописано, що [в тому числі] “матеріали генеральних планів населених пунктів і детальних планів території” є відкритими даними і “Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, в тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.”
Можливо зараз законність копіювання з кадастрової карти не так однозначно прописана, але найближчим часом буде однозначніше.
По моим наблюдениям, только на одном зуме, а именно на масштабе 1 : 34K, используются устаревшие данные OSM. Причём это их собственный рендерер, который не рисует здания-мультиполигоны (например, с “дыркой” внутри).