Vanuan, дякую. Хороша штука для аналізу.
Якщо списки route=tram і route=trolleybus виглядають більш менш адекватно, то route=bus - це просто звалище даних, яке не підлягає виправленню. Мабуть все створене юзером nyoma треба буде просто видалити.
Чи не швидше (простіше) було б додати network=Київський метрополітен у зв’язки ліній? Так само, як інші спільні для всіх членів значення на зразок transport=subway.
Я восстановил потерянный тег operator= для станций. Пусть линия входит в отношение, это важно для роутинга, но потерянный тег тоже использовался (для рендеринга станций специальным значком киевского метрополитена). Одно ведь другому не мешает:)
ЛДа, это тупиковая станция, но работает она по обычным ж/д нормативам, а не как ППЖТ.
ГЭ там не останавливается, она проходит рядом по перегона Петровка-Борщаговка.
Величезне дякую! Я намагався курити мануали по створенню відео/гіфок, але навіть скрипти не міг запустити. Розкажіть усім, бо такі гіфки приємно залишати собі на пам’ять.
PS. Видно, що це не сучасний мапнік, тому думаю, що рендер проводився через Maperitive із шматків щоденних дампів.
Привіт! Я ще початківець, домальовував кілька сіл у своєму районі. Гляньте хтось досвідчениший, може десь напартачив, зробив не за правилами. Не впевнений, що правильно зробив зв’язок “Адміністративний кордон” в селах. Дякую!
З Вашогго прохання зовсім незрозуміло про які район та села йде річ. В таких випадках потрібно надавати лінк на місце, що редагуєте. Наприклад, з основного осмерського сайту openstreetmap.org.