Hmm, nie miałem tych punktów w bazie, a puszczenie /dirty na kaflu je posprzątało. Nie wiem o co chodzi…
Zibi: Twój przypadek to chyba to, że dodatkowo z soboty na niedzielę ładuję od nowa całą Polskę (która może być np. z dnia wcześniej), nie dociągając jej do aktualnej godziny. Poprawiłem crona i mam nadzieję że już będzie dobrze
Przy okazji - czy jest przewidziany na przyszłość mechanizm importu adresów, które się pojawią w oficjalnych bazach (delta w stosunku do początkowego importu)?
Ew. mechanizm porównywania zawartości OSM vs. oficjalne bazy danych?
Mogę prosić o import:
warmińsko-mazurskie, ostródzki, Dąbrówno
Przy okazji: czy skrypt radzi sobie z sytuacją, gdy pod wieloma adresami ma jeden budynek? (tj. nie połączy adresów z budynkiem, tylko wstawi wiele punktów)?
@antblant: zwracam się z wnioskiem o zwiększenie dystansu dla czerwonych mrówek do 500 metrów. Powód: jest ich za dużo, a zmiana na 400 m była przedwczesna
A pozostałych zachęcam do rysowania brakujących dróg - przypominam, że czerwone i różowe punkty oznaczają adresy do których nie da się dojechać, właśnie z powodu braku drogi w pobliżu.
Zrobione, tylko kafle się muszą jeszcze odświeżyć Przy 500m mamy 691 punktów. W sierpniu zdarzało się, że nie było ich wcale - http://v3.mrowka.org/adresy/lonely.txt
Trochę po czasie, ale zrobione Podmieniłem czerwone mrówki - teraz są to miejscowości (city,town,village,hamlet,isolated_dwelling), które w promieniu 500m nie mają żadnej drogi.
Poprzednie czerwone mrówki, czyli adresy bez drogi w promieniu 500m i tak zawierają się w różowych punktach, a ostatnio ich poprawianie nie cieszyło się zbytnią popularnością.
W Żywcu TERYT wymienia ulice: Reymonta, Wyspiańskiego, Matejki, Buczka… Dane adresowe zaimportowane z emuia.gugik.gov.pl wymieniają Władysława Stanisława Reymonta, Stanisława Wyspiańskiego, Jana Matejkę itd. Czy w przypadku takiej niespójności używamy naszych zasad nazywania ulic czy TERYT jest ważniejszy z jakiegokolwiek powodu?