Усі відкриті урядові дані відтепер публікуватимуться на єдиному Національному порталі відкритих даних
Дизайн на сайте хороший. А вот файлы в формате XLS не показывает, приходится скачивать. Эххх… При виде заголовка “Энергетика” ожидал увидеть карты ЛЭП, ну или хотя бы перечень подстанций… А там тарифы
Да, такой вопрос. Можно ли данные с этого сайта переносить в OSM?
Сейчас на страничке каждого набора данных внизу указывается лицензия - “Ліцензійна інформація”
Ну значит можно
Запитай у Eugene Ghostishev. Він колись витягував перелік вулиць Кіровограда щоб порівнювати з осм-даними: [1].
там ще є адреси з координатами усіх виборчих дільниць, у KML-файлі (є посилання в сторінці), напр. для округу № 167.
Це б все перетворити у OSM-нотатки… ех мрії;)
Ці координати отримані пошуком адреси на гуглокарті, тому не варто їх використовувати.
Моя дільниця на сайті держреєстру відображається в неправильному місці саме тому, що у гугла неправильно вказані номера будинків.
https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=80&pf5242=800041&prejim=3
http://nadoloni.com/c/30.47525,50.38261,17/f/ADR29050055/l/ms?lang=uk
колись я на швидку руку змайстерив на пітоні дуже простенький скрипт для цього: https://www.dropbox.com/s/nkhelih9e3jmszq/dvk2csv.py?dl=0
запускати якось так:
python dvk2csv.py https://www.drv.gov.ua/portal/\!cm_core.cm_index\?option\=ext_dvk\&pid100\=12\&pf5271\=28\&prejim\=3 > streets.csv
використовує модуль BeautifulSoup (треба ставити окремо: pip install BeautifulSoup or easy_install BeautifulSoup)
працює наступним чином: викачує вказану сторінку у пам’ять, рендерить, отримує весь текст із сторінки (без html-кодів), шукає регуляркою назви вулиць, конвертує їх відповідно до домовленостей, виводить по одній назві на рядок.
скрипт може щось і зайве захопити - результат треба завжди перевіряти.
Можливо хіба для великих міст таким способом отримано (в Тернополі теж знайшов подібні неспівпадіння щодо №№ будинків).
Але які у Гугла можуть бути адреси і вулиці для малих сіл (переважно одна центральна дорога без назви)?
Перевірив більше 10 сільських ДВК у Терн. області, про які знаю точно, — співпадіння 100%. Причому у як Google, так і в Яндекс, Wikimapia, Here там теж пусто.
Ймовірно, що просили когось з місцевих клацнути на Гугле-супутнику і вислати координати (іноді точно по центру будинку культури чи школи).
Перевірив для Львівської області - абсолютно не співпадає