Ніколи не розумів навіщо ці дані потрібні в OSM. До того ж комусь треба слідкувати за актуальністю, бо покриття постійно змінюють. І не завжди в сторону розширення: Полтави досі нема, хоча запит робив вже не один
Lindroid
Хтів Полтаву? - підключай шар MapBox Satelliteв JOSM
До 17 зуму доволі якісні знімки. Дороги можна добре покреслити і навіть будинки. Для Полтави ч/б знімки
andygol, яка чудова новина, дякую!
Проглянув деякі місця. Новобудов минулого року там ще нема, тобто знімки давніші за 2013р., але не більше. Вцілому дуже пристойно. І безумовно краще за покриття Bing’2007.
Треба буде ще сісти пройтися оцінити зміщення і його однорідність по місту.
А то вже почав було нудьгувати
О, крутота, KBP со всеми новшествами. Я месяц назад рисовал по трекам, панорама и фоткам всякое новое там, с последними двумя - с приличной погрешностью, наверное
Я себе сохранил папку JOSM-овского кеша Бинга. Там кроме Донецкой области ещё много чего другого, да и Донецкая область далеко не вся.
Если нужна, могу выложить.
геморойно так - а можно кстати josm овский кешь в САС планет перетянуть? я просто управляю кешами через сас, а josmо-вский чищу регулярно…
я надеюсь, что на пустые места сейчас привязывают чтото новое - как привяжут выложат - если недождусь - попрошу конечно - там такая дыра на севере неприятная (
Да, я тоже очень надеюсь, что в ближайшее время там появятся новые снимки.
Другой причины убирать хорошие снимки оттуда я не вижу. Не могло же у них место на сервере тайлов закончиться
по Черновцам, например, ничего нового не появилось, хоть нормальные снимки и пропали, довольно давно. На сайте бинга снимки есть, из josm - не видно. Это такая минутка пессимизма.