openstreetmap.org.ua

Не знаю як це впихнути в поточний UI-дизайн. Для швидкого доступу до списку вулиць - додав таку фішечку (поточний фрагмент карти має знаходитьсь в межах якось НП, що має вулиці):

Сумнівно, що таке взагалі потрібно, але якщо потрібно, то:

  • не працює для букв Є, І, Ї, наприклад в Києві

Також пошук “Київ” не відображає в результатах “м. Київ”

Це не до nadoloni.com, але все ж: замінити “Міхай Емінеску” на “Міхая Емінеску”.

Багато хто дорікав, що після редизайну сайтом стало незручно користуватись. Раніше типу можна було однією мишкою наклікати шукану адресу, а тепер без клавіатури ніяк. Та й відвідуваність сильно впала, хоча окрім України тепер додалось багато країн. Загалом, нехай повисить для експерименту

Якась проблема зі сфінксом - треба копати. На разі вставив швидкий фікс, хоч і більш повільний.

Дані поправив

А чи є можливість ввести версії скріптів та стилів (наприклад, через ?filemtime())? А то пару раз все ламалося, поки не здогадувався примусово оновити сторінку.

После последнего изменения кнопка Очистить строку поиска вводит в поле ввода “@Очистить строку поиска” вместо очистки как таковой. Это нормально или баг?

Більше не повториться

Баг. Вроде поправил

це пофіксано

Дякую.

Ось ще помилки:

  • при кліку на букву Ї виконується пошук “”, але результати такі ж як для букви І, а не Ї.
  • використання маленької букви й не ідентично використанню великої: пошук “йосиповичі” знаходить місто Осиповичі, а “Йосиповичі” - с. Йосиповичі
  • перший клік на place=suburb переносить поточну позицію, а другий(випадковий) - перекидає на пусту сторінку

Возможно ли сделать кнопку поделится, аналогичную в стандартной осм, для вставки на сайт?

так достаточно просто адресную строку скопировать и вставить

<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://www.openstreetmap.org/export/embed.html?bbox=29.63836669921875%2C46.19694327530828%2C31.170959472656246%2C46.74362499884437&layer=mapnik" style="border: 1px solid black"></iframe><br/><small><a href="http://www.openstreetmap.org/#map=10/46.4710/30.4047">Посмотреть более крупную карту</a></small>

Вот пример кода, Тут вставка на сайте справа usatovo.in.ua

Ну так в этом коде просто адрес поменять скопировав адресную строку. Левый блок скрывается при ширене меньше 800px

Нагадаю своє прохання додати шар з пріорітетом name:uk(ru/en/pl): toolserver або mlm.jochentopf.com
Щоб об’єднати фон з підписами використовується L.layerGroup

http://nadoloni.com/c/27.26257,49.2176,8/l/mlm?lang=pl - щось воно дуже гальмує

Лучше уж так, чем совсем никак.
Только выделите его как-то в списке слоев, чтобы было понятно, что именно он локализован.

P.S. По поводу слоя электросетей. Можно узнать причину отказа от ITO и использование собственного рендера. И еще, возможно ли где-то показать легенду напряжений как было на старом сайте.

Какие варианты будут? Мне ничего в голову не приходит

  1. Ежедневное обновление
  2. Более быстрый рендеринг
  3. Более понятный стиль отрисовки (без подписей и фильтрации в зависимости от зума)

Если по 3-му пункту есть замечания, могу оперативно подправить. На счет легенды - в todo.

До речі, потрібна допомога з imposm3 (написаний на golang). Зараз процес оновлення БД займає 4-5 годин. У openstreetmap.ru, який юзає Osmosis - явно процес на багато довший. imposm3 має ряд обмежень, тому я змушений використовувати звязку osm2pgsql + imposm3. Якщо допилити imposm3, відмовитись від osm2pgsql і заюзати оновлення по diff-ам, думаю, час оновлення сильно скоротиться, що дозволить прикрутити усю Європу, а може і більше. Я почав по трохи пиляти код imposm3, але відчуваю, що самотужки я ще довго буду з тим морочатись.

Ясно. Правда отказ от фильтрации по зуму меня немного удивляет. На мелких зумах карта получается слишком забита всяким мусором. Это учитывая, что покрытие будет только расти. 110 кВ и ниже на мой взгляд стоит показывать с 8-го (может 7-го зума).
По поводу подписей нужно подумать. К слову когда еще был слой ITO, я им писал, но они ответили, что поддержка кириллицы у них не планирутся.

Да хотя бы рядом с MLM в скобочках что-то написать типа localized.

Польша, к примеру, весьма симпатично выглядит. Все из-за тонких черных линий, где неуказано напряжение. Потому большая часть СНГ выглядит некрасиво.

Визуально, окромя изоляторов, опоры 35-220 кВ мало отличаются. Как вариант, в todo разбить на два отдельных слоя. >= 220 и < 220 + электростанции в зависимости от мощности кружками разного диаметра и цвета малевать (как в классических схемах).

Кстати, могу добавить еще какие-то тематические слои, если есть предложения

А скрипти імпорту десь доступні для перегляду?
Osmosis вміє імпортувати діффи, можливо у них там все швидко. Я свою базу оновлюю саме osmosis’ом і діффами.
osm2pgsql ніби також вміє працювати з діффами, але в вікі якось не багато про це.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Minutely_Mapnik#Import_Replication_Data_using_Osm2Pgsql