Похоже на кладбище:
http://www.openstreetmap.org/edit?node=337517152#map=16/50.7331/33.5809
Ну я качал КОАТУУ с официального сайта, датируется 2014 годом. С КОАТУУ там не все так просто. Например, непонятно, что делать с
ВЕЛИКА БІЛОЗЕРКА(ЧАСТИНА 1 СЕЛА) - 2321180101
ВЕЛИКА БІЛОЗЕРКА(ЧАСТИНА 2 СЕЛА) - 2321186502
… в Запорожской области
А еще в Крыму нововведения
Есть еще пара странностей. Хотя в общем 99.9% НП по Укрине уже имеют привязку к КОАТУУ и к Википедии (у них тоже ошибок хватет, как оказалось). Осталось дабавить всего несколько НП, поудалять дубликаты (25) и снятые с учета села (неизвестно сколько).
http://gska2.rada.gov.ua/pls/z7502/a002 - пытался с сайта ВР сегодня данные спарсить - очень-очень медленно. Сайт через раз работает. Для валидации было бы очень полезно.
Сайт ВР так і не працює нормально далі. За 3 дні скачалось лише 1.5К сторінок. Подав запит в ВР на надання публічної інформації по НП України. Форма матюгнулась, що невірний формат email
Это где? На dostup.pravda.com.ua ?
можно прописать в koatuu для place все 4 значения (для 4 частей села) через точку с запятой. В чём будет проблема?
Пройшло зовсім небагато часу, а хстось вже встиг повидаляти майже з десяток проставлених точок НП. І як моніторити такі “покращення”? Заново їх проставляти щомісяця - не варіант
А взагалі колись був стан при якому всі НП були валідні? Підозрюю, що ні.
У нас багато помилок наімпортовано з вікіпедії…
http://www.openstreetmap.org/node/337577425/history
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/z7502/A005?rf7571=30656
http://www.openstreetmap.org/node/337518207/history
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/z7502/A005?rf7571=9821
Ну так я про кількість. Особисто синхронізував ОСМ з КОАТУУ - було 100% співпадіння по Україні (без Криму). От наприклад по Хмельницькій області, Славутський район видалено: БЕРЕЗДІВ, ЗУБІВЩИНА, СЕЛИЧІВ (тільки кеш рендерів зберігся). В інших областях також помічені видалення точок НП.
Ну а в чому тут проблема? alt_name і name - відповідають і КОАТУУ і ВР. Звісно, ще треба з сайтом ВР синхронізувати. Але тут питання як контролювати правки видалення. Не хочеться гаяти час і робити марну роботу, яку дуже просто провандалити.
Давай повернемо до 100% співпадіння, а тоді я додам у свій валідатор, буду/будемо слідкувати.
А кто сказал, что данные в КОАТУУ актуальны?
Давай. Я тому і питаюсь, як ревертнути для прикладу БЕРЕЗДІВ, ЗУБІВЩИНА, СЕЛИЧІВ, якщо ID невідоме?
Я лично насчитал всего около 5 подозрительных сел на всю Украину. Но в любом случае вместо того чтобы удалять, можно поменять значение тега place на locality
overpass дозволяє робити запити станом на будь-яку дату в минулому (але не раніше ніж 2 червня 2014).
http://overpass-turbo.eu/s/4zm
Тут актуальна(1.04.2014) версія КОАТУУ
http://www.ukrstat.gov.ua/work/klass200n.htm
Спочатку хочу довести до стану коли:
- для всіх кодів КОАТУУ існують place-точки з таким же кодом
- для всіх place-точок задано КОАТУУ
- не існує двох точок з однаковим КОАТУУ
Потім в окрему табличку вивантажу собі коатуукод+назва нп+osmid точки+координати і буду слідкувати що це все відповідає osm-даним.
Зараз ще збираю список помилок в КОАТУУ. Неповний список виправлень виглядає ось так:
update koatuu set code=lpad(code,10,'0'), title=replace(title,'''','’');
update koatuu set title=replace(title,'М.','') where title like 'М.%';
update koatuu set title=upper('Масалаївка') where code='7424982503';
update koatuu set title=upper('Нечаївка') where code='5920982403';
update koatuu set title=upper('Тасуїв') where code='7420385004';
update koatuu set title=upper('Новомиколаївка') where code='5924780304';
update koatuu set title=upper('Баїха') where code='5920687002';
update koatuu set title=upper('Немудруї') where code='5923584404';
update koatuu set title=upper('Гаї-Смоленські') where code='4620381303';
update koatuu set title=upper('Межуївка') where code='1222983406';
update koatuu set title=upper('Мар’їне') where code='6521880803';
update koatuu set title=upper('Новоукраїнка') where code='5124786404';
update koatuu set title=upper('Миколаївка') where code='6524783505';
update koatuu set title=upper('Миколаївка') where code='5122384602';
update koatuu set title=upper('Аршиця') where code='7324587003';
update koatuu set title=upper('Мотина Балка') where code='1225286607';
update koatuu set title=upper('Заляддя') where code='7422487505';
delete from koatuu where code in ('2321186502','2321187401','2321188401');
update koatuu set title=upper('Велика Білозерка'), code='2321180101, 2321186502, 2321187401, 2321188401' where code='2321180101';
А почему “Біле” (Одесская область) красное? Из-за того, что не входит в отношение килийского района?
А почему “Біле” (Одесская область) красное? Из-за того, что не входит в отношение килийского района?
Это село на острове змеиный. С ним все ок. Просто гислабовские выгрузки не покрывают этот остров
У нас практикується позначення кодів ЄДРПОУ для POI?
Якщо так, то яким тегом, якщо ні - може варто домовитись?
Реєстр єдиний загальнодержавний, коди унікальні. Буде корисно для пошуку.
У нас практикується позначення кодів ЄДРПОУ для POI?
Якщо так, то яким тегом, якщо ні - може варто домовитись?
Реєстр єдиний загальнодержавний, коди унікальні. Буде корисно для пошуку.
Не знаю, есть ли или нет. Если нет - то я предлагаю ref:edrpou.
Знову помічені видалення.
Івано-Франківська область:
http://www.openstreetmap.org/node/337593217
http://www.openstreetmap.org/node/337593290
Запорізька область:
ПІЩАНСЬКЕ (мелітопольський район)
СОЛОВ’ЇВКА (михайлівський район)
Херсонська область:
ЛУГІВКА (високопільський район)
СОФІЇВКА (високопільський район)