Звісно. Я створив проект на GitHub https://github.com/vbolshutkin/osm_ua_kadastr_sync . Сьогодні маю лише код для векторизації тайлів, тому виклав там тільки його. Вдома маю декілька розрізнених скриптів щодо завантаження тайлів з серверу, запит КОАТУУ зони за координатами а також код алгоритму, який зіллє зони з однаковим КОАТУУ між собою (видалить лінії, які розділюють зони з однаковим КОАТУУ) .
Завтра до вечора я зможу зібрати це все до купи і завантажити на GitHub.
От до речі, приклад, що навіть райони на кадастровій недомапі відмічені невірно: Гіркани - якщо вірити кадастровій карті, це село належить Яворівському району Львівської області, якщо вірити КОАТУУ, то Жовкіському. Загалом лише по Львівській області таких нестиковок на рівні районів було помічено кілька, ще більше нестиковок на рівні сільрад. Хоча те що межі сільрад позначені від фонаря, я вже і так писав.
От і питання які дані брати. Навіть райони відмічені не вірно. По суті ніяких даних звідси брати взагалі не варто.
Я щойно перевірив ситуацію з Гірканами. У тому районі на кадастровій мапі взагалі не відмічено жодного села (тобто якщо кликнути мишею будь-де - вона показує КОАТУУ сільради, а не селища). Проте, я не впевнений, що належність Гірканів до Яворівського району є проблемою саме кадастрової мапи. За даними мапи Google та топографічної мапи генштабу, що використовується на кадастровій мапі, Гіркани розташовані далі на північ ніж це зазначено в OSM. За даними Вікімапії, Гіркани мають зовсім іншу конфігурацію і складаються з двох частин, одна з яких припадає на Жовківський район (по кадастровій мапі), а інша - на Яворівський район. На Вікіпедії відображається ще одна конфігурація(хоча там написано, що дані взяті з OSM), яка попадає в обидва райони і включає в себе ту конфігурацію, що на OSM зараз.
То ж мені здається, що райони можуть бути відмічено правильно, але проблема може бути з кордонами самих Гірканів. Цілком можливо також, що межі селища розширились і воно вийшло за межі району…
Цей знак звісно нічого не доводить, але… просто для інформації http://www.panoramio.com/photo/41993759
Думаю, що село територіально в Радехівському, а адміністративно підпорядковується Камянка-Бузькому.
Так, тут дійсно щось дуже дивне. Кордони селища беззаперечні, але прямо у селищі виділено декілька кадастрових ділянок за номерами типу “4623987200:02:007:0075”, перша частина - це й є КОАТУУ, але він належить до вузлівської сільради радехівського району… як і вся зона… Ще мене дуже здивували декілька кадастрових ділянок у тому районі, зокрема 4622184600:11:000:0006 (який задіває дві зони одночасно і має при цьому КОАТУУ третьої. Ця третя КОАТУУ і відноситься до незнанівської сільради, до якої мала відноситись Гряда)
http://atu.gki.com.ua/ua/map - тут сільські ради опрацьовані багато краще, але проблема у тому, що геометрія абсолютно не співпадає з даними з кадастрової карти. Як таке може бути, що дві державні установи межують сільради зовсім по різному?
Єдиний вихід, який я бачу - це орієнтуватись по синім ділянкам - вони не співпадають з зеленими зонами, але, по ходу, є точнішими.
enargit, можеш вивантижити для тесту дані для Львівської чи Волинської області для синіх областей? Цікаво було б їх згрупувати у ради і райони і подивитись, що вийде.
http://olegsmith.github.io/leaflet.geomanager/ - добавлен слой кадастровой карты Украины для Leaflet.GeoManager (поиск по кад. номеру, идентификация участков). Добавляйте замечания, доработки.
В меню выбора слоёв нужно выбрать для Interactive layers - UACadastre Identify чтобы получать информацию об участке при клике на карте и для Overlays - UACadastre Overlay, чтобы добавить кадастровый слой Украины на карту.