Deze brug is afgebroken http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.49883/5.25002
In OFM light dd 25-01-2014 is deze ook niet meer te zien.
In OFM dd 08-02-2014 vreemd aangegeven.
Ook routeert deze daar nog over
Ik heb de brug in OSM proberen te verwijderen maar dat lukt me niet.
Wat is hier aan de hand.
Wellicht heb ik nog te weinig map-ervaring
Jij hebt 'm zo te zien gisteren afgebroken. De OFM 08-02-2014 bevat echter data van 07-02 dus toen stond die brug met weg er nog gewoon op.
Geen idee waarom op 25-01-2014 die brug niet te zien was.
Wat je nog ziet is de landuse zoals Allroads ook al schrijft.
Het makkelijkste lijkt mij om de landuse nodes een beetje tegen elkaar te schuiven zodat het gat (de brug) wordt gedicht.
16-2-2013 versie light is de brug er ook niet. Dit is denk ik het “gevaar van de Bingachtergrond”. Iemand zet 'm er gewoon weer op. Je zou op het bruggenhoofd een note kunnen zetten. Bridge demolished.
… hier ook een tijdelijk verdwenen brug. http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.76609/4.78719 heb ik het zo opgelost om te voorkomen dat iemand 'm steeds weer intekent. Die brug is al meer dan een jaar weg wegens de baggerwerkzaamheden…, maar eind 2015 komt de brug wellicht terug (misschien niet als fietsbrug, maar ook voor gemotoriseerd verkeer. De gemeenteraad (Werkendam) steggelt er nog over. Overigens kwam ik daar altijd al auto’s tegen die het risico van de draagkracht wilden uitproberen.
De halve Biesbosch gaat hier op de schop. Het is best lastig om de “werken” bij te houden vanaf het maaiveld. 't Wordt tijd dat ik zo’n “drone” met camera ga aanschaffen.
Nu is december 2010 natuurlijk niet zo héél lang geleden maar voor OSM termen wél, de ontwikkelingen gaan snel, een kaart van een jaar geleden is al “oud”