Mio C720

Zdravim, mam navigaci MIO C720, je nejaka sance, ze me tam pojedou mapy z OSM a jak na to ? Pripadne se podelte o zkusenosti na jinem hardwaru, at vim, po cem se mam poohlidnout. Dik

Nazdar,

myslím, že MIO běží na nějakých Windows, takže je možné že třeba Navit by se tam dal přetáhnout a spustit. Ale také to jít nemusí. Rozhodně asi nepůjde zobrazování OSM ve stávajícím softwaru, co tam je. Jediné mapové soubory, které se z OSM dají generovat jsou ty Garminí.

Nejlepší podpora pro OSM je asi na mobilech/PDA, od Java telefonů, po smart-phony, Androidi/Windows Mobile… Též se můžeš zkusit zeptat v mailové konferenci, je tam víc lidí :slight_smile:

Je mi jasné, že tohle je už mrtvola - jsem tu nový tak pročítám i staré příspěvky - a zrovna minulý týden jsem si kvůli OSM na stařičkou MIO C710 instaloval Be-on-road a Mapfactor free a obojí funguje, tak proč to sem nenapsat :).
Na be on road má vyjít tento týden aktualizace, tak s tím budu nějakou chvíli jezdit, abych pochopil, proč navigace někdy naviguje špatně. Dosud jsem nebyl schopen odhalit, zda je to mapovými podklady nebo softwarem. Možná to bylo tím, že chyby v mapě mezitím někdo opravil i když podle historie se to nezdá. Uvidíme!