Hoi,
Ik loop in Lisse tegen een stukje kaart aan dat niet overeenkomt met de luchtfoto. Kent iemand deze buurt en weet wat hier de werkelijk is?
http://www.openstreetmap.org/?lat=52.25565&lon=4.56177&zoom=18&layers=M
Groeten, Ed
Hoi,
Ik loop in Lisse tegen een stukje kaart aan dat niet overeenkomt met de luchtfoto. Kent iemand deze buurt en weet wat hier de werkelijk is?
http://www.openstreetmap.org/?lat=52.25565&lon=4.56177&zoom=18&layers=M
Groeten, Ed
Ik ken het daar niet, maar ik vond http://www.bloembinderspark.nl/. Op de plek van dat grote gebouw tussen de Grevelingstraat en de Hyacinthenstraat is een woonwijkje gekomen.
Ook op de BAG-viewer (http://bagviewer.geodan.nl/index.html) is te zien dat daar nu huizen staan.
Ik ken Lisse niet maar zo te zien is er een gebouw gesloopt en heeft plaatsgemaakt voor nieuwbouw, zie http://bagviewer.geodan.nl/index.html
Die huizen zijn al van 2009 dus hoogste tijd om dat in kaart te brengen (de Bing luchtfoto’s zijn recenter dan de 3d shapes).
Jan was me net voor