Есть такой сервис - cartodb. Бесплатно дают 5 мегабайт места.
Загружаешь файл, настраиваешь стиль и вуаля: http://cdb.io/VB3QwO
Регистрация тут: https://cartodb.com/signup
Стоит ли включать в этот файл пункты place=locality? Ведь это не населённый пункт?
Цікавий сервіс, але схоже, що немає можливості завантажувати туди файл інакше ніж вручну.
place=locality виключив, перевірятимуться тільки city,town,village,hamlet
в околі 2км шукається дорога одного з типів: trunk,primary,secondary,tertiary,unclassified,residential
файл оновлено
Твоя правда.
Однако там есть SQL API, позволяющее манипулировать данными в таблице напрямую: http://developers.cartodb.com/documentation/sql-api.html
Гм, по такой карте сразу хорошо видно в каких городах кучкуются украинские осмеры.
Зустрічайте Бездоріжжя України
Карта оновлюватиметься(якщо все правильно зробив) щодня, синхронно з оновленням osm-файлу.
Населені пункти на ній класифікуються за кількістю населення:
10000 - великі червоні
2500 - сині
250 - жовті
< 250 - малі зелені
Щоб підключити в JOSM використовуйте посилання:
tms:http://{switch:0,1,2,3}.tiles.cartocdn.com/dudka/tiles/ua_places_without_roads/{zoom}/{x}/{y}.png
Просто замечательно
Тільки б ще вказувати, якої давності дані.
дані беруться з geofabrik.de щоранку о 9й, після обробки викладається оновлений осм-файл
https://www.dropbox.com/sh/0b17qqfkmgv4sux/5siL3S4t-F/ua.places.without.roads.osm
з карти бездоріжжя видаляються точки до яких з’явилися дороги
http://dudka.cartodb.com/tables/ua_places_without_roads/embed_map?description=true
оновлюється список н.п. до яких з’явилися дороги
https://www.dropbox.com/s/a1iq0pm0x65szpc/report.txt
Вау, там и tms есть!
А как обновление сделал? Автоматически?
P.S. удаляю свою карту
Перепощу ещё ссылочку на ортофото:
http://212.26.144.110/tile2/orto_10000/{zoom}/{x}/{-y}.jpg
(TMS)
видаляю точки до яких з’явилися дороги через апі
вважається що не повинно з’являтися нових н.п. без доріг, тому оновлення включає тільки видалення зайвого
перейшов на вигрузки gis-lab, оскільки geofabrik трохи відстає
оскільки gis-lab створює pbf для України приблизно о 8 ранку то оновлення карти бездоріжжя змістилися на 9 ранку
за суботу з’явилися дороги до 120 населенних пунктів
https://www.dropbox.com/s/a1iq0pm0x65szpc/report.txt
Невеличке уточнення
tms:http://{switch:0,1,2,3}.tiles.cartocdn.com/dudka/tiles/ua_places_without_roads/{zoom}/{x}/{y}.png
Еще предложение исключить ликвидированные населенные пункты. Я ставлю на них population=0, abandoned=yes.
К некоторым даже дороги исчезли, а скрипт их учитывает.
Например вот Польове - http://www.openstreetmap.org/?lat=48.6354&lon=33.8633&zoom=14&layers=M
Дорога к нему просматривается на поле, но ее давно нет
http://screencast.com/t/kQ4DwUCP
algot, http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/z7503/A036?rdat1=28.09.2012&vf7551=455 :
Такі населені пункти переходять в розряд просто locality.
Я піддивився у когось із мапперів і теж тепер роблю так, наприклад: Велике Ладижине. Точка містить вичерпний набір тегів і питань ні в кого виникнути не повинно.
А як знайти всі такі села, а то я залишав їх як village.
Перелік актів, за якими проведені зміни в адміністративно-територіальному устрої України, Дніпропетровська область.
locality - це для тих колишніх сіл від яких не залишилося ні будиночка, наприклад згадане Польове.
Якщо село покинуте, а будинки залишилися, як багато в Чорнобильській зоні, - то вони так і залишаються village/hamlet. Або навіть town (Прип’ять).
а возможно такое, что НП расставлены неправильно?
на севере харьковской области есть пару тройку НП которые расставлены вообще в местах, где нет ни домика ни дороги
Смотри по Википедии, где они должны быть и численность населения. Чаще всего это или давно расформированные села или те села, в которых по переписи 2001 года еще пару человек жило.
Нашел жуткое место.
http://osm.org/go/0oVyWT0U-
В 2001 году там жило 300 человек, а сейчас карьер.
Update
Нашел, что село переместили сюда
http://wikimapia.org/16637430/ru/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0