От мені чомусь здається, що межа сільради з одним селом - це і є межа села. Цікаво було б почути думки спеціалістів, хто працює у цій галузі.
Мається на увазі генералізувати мультиполігон у полігон, долучити до мультиполігону ще й поля аби вийшов лише один полігон?
А сенс? Чому робити виняток для цих обєктів якщо вони включені в загальну схему адресації? Не кажучі вже про те, що важковато робити адресацію, коли в одному районі може бути кілька одноіменних сіл.
Загалом підведу підсумки. Потрібна консультація спеціалістів. Ділянки з яким цільовим статусом включаються у межі села? І як відбувається поділ на села всередині сільрад?
Юзай мій shp-файл, на який я публікував посилання вище. Це зручніше і більш точніше за ручне обведення по растру. Найголовніше, ти можеш просто скопіювати геометрію з шейп-шару і вставити його в OSM-шар.
останнім часом у декількох областях бачу таке - OSM Inspector | Geofabrik Tools
Так розумію, що перетягують границі не відєднюючи їхвід інших об’єктів.
Гм. Это я накосячил, пойду исправлять. На самом деле сливать виртуальный объект (границу) с физическим (лесом) это слегка неверно. Лес и вырубить могут.
О, це добре. нарешті кордони областей, районів та населених пунктів можна буде уточнити. Чи ні?
А то в нас навіть державні кордони не співпадають з реальними.
Нагадайте, будь ласка, що офіційно можна брати з кадастра? Цікавлять межі земельних ділянок, але не самі межі, а простір між ними (де проходять дороги) - в сукупності з Я-панорамами можна добре мапити положення доріг (а то супутника ніяк не дочекаюся).
А як його підключити до ДЖОСМа?
Ось, наприклад, маємо посилання на тайл типу http://212.26.144.110/tile2/orto_10000/14/9832/10857.jpg
Я здогадався, що
http:// - протокол
212.26.144.110 - айпішник сервера
/tile2/orto_10000 - папка на сервері, де лежать тайли
14 - зум
9832/10857 - умовні координати x y (свої на кожному рівні зума)
Причому x збільшується з заходу на схід, а y збільшується з півдня на північ.
Так. Я вже прочитав це у довідці ДЖОСма. (І чому я раніше туди на заглядав? ).
Дійсно 2^15-1-11054=21713.
То що там з ліцензією на ці фото? Можна обклацувати, чи ні? А то я вже трохи помалював на півночі Харківської області межі ланів та шматок селища. До речі, ці знімки трохи посунуті відносно Бінга. Причому, як я зрозумів з повідомлень на zemres.com, зміщення може бути різним на у різних місцях. Так що без треків я б не радив обклацувати ті фото.
Тільки треба уточнити наскільки ті знімки актуальні. Та що там з прив’язкою.
Як я бачу, по Харкову вони прив’язані трохи гірше Бінга, а у Боровій (Борівського р-ну) - ліпше, ніж Бінг.