Nog een verzoekje. Ik o.a. Duitsland kent men de blauwe borden waar zowel een voetganger als fiets op getoond worden. Die worden volgens een Duits forumlid als volgt getagd.
Manche/viele Radwege sind auch per Blauem Schild gleichzeitig als FuĂweg ausgewiesen.
Variante 1: highway=cycleway + bicycle=designated + foot=designated
Variante 2: highway=footway + bicycle=designated + foot=designated
Variant 1 zit al onder de optie âhighway=cyclewayâ maar variant 2 nog niet. Zie oa hier. Het cirkeltje is een footway maar heeft ook een bicycle=designated.
En met deze variant haal je als fietser meteen de wegen eruit die jij om kunt zetten van âvariante zweiâ naar âeinsâ ;). Hier zie je ook meteen het verschil tussen bicycle = âdesignatedâ & âyesâ. Net als op de OFM.
thanks to Chromeâs Dutch->English translation, Iâve seen that you also seem to be struggling with IEâs CORS issue w/ OpenLayers when calling Overpass API without proxy. Maybe you could take a look my prototype for missing maxheight tags - http://maxheight.bplaced.net/overpass/prototyp.html. It includes a workaround for IE, which I tested with IE9. Basically, some OpenLayers functions are extended/replaced with specific calls for XDomainRequest and an XMLHttpRequest object is faked with the HTTP GET response (see here). Iâd be interested, if this approach also works on other IE versions, or if you find the whole thing too much of a hack.To test it, just enable one of the Overlay layers and wait a few seconds⊠In any case, comments are more than welcome and greatly appreciated
The most portable solution to me seemed a proxy. The âproblemâ only affects IE8&9. IE10 is CORS compliant. Using a specific proxy script ( hard coded to proxy only overpass and only to a specific GET request ) does the trick for me.
Unfortunately, my hoster doesnât allow HTTP calls to external sites from PHP in the free package, so using a proxy script was not really an option for me. IMHO, OpenLayers should handle this case âunder the hoodâ without a need for a dedicated proxy script. Maybe Iâll go and reopen the OpenLayers bug 719.
This is going to be a major problem in the future. Internet is a growing data-source. On the other hand security is getting a bigger issue. Much functionality gets lost by increasing âsecurityâ. Workarounds, be it proxyâs or adapted javascripts, do actually decrease security. The end-effect may be contrary to the intended effect.
Anyhow: I thought openlayers development of version 2 was stopped and all effort was directed towards version 3.
Lijkt me een bugje. Nu we toch bezig zijn⊠vroeguh kregen we ook de namen van de fietswinkels te zien als we die aanvinkte. Das nu verdwenen. Vind ik wel jammer. Kan dat er nog bij?
highway=pedestrian zijn bijna altijd verhard dus vond ik het niet nodig die specifiek als verhard te tonen, maar als daar behoefte aan is kan ik dat aanpassen.
Fietsenzaken met naam hebben er nooit in gestaan, dat had je op Noordfietsâ kaartje gezien.
Bicycle=designated en footways worden nu ook als cycleway aangegeven.
Ja inderdaad. Allen de beste wensen en happy mapping toegewenst.
Je moet toch nog wat vaker naar de sportschool hoor want hij staat nog steeds scheef. Bedankt voor het aanpassen. Ik vind het toch wel handig om de namen van de fietswinkels te zien. Misschien heb je hier (=testkaartje) iets aan. Ik moest in layerdef en noordpass wat aanpassen.
Hi PeeWee,
Test kaartje zoals je zegt, kijkend als liefhebber, valt de witte tekst tegen de vele wegen weg, inzoomen helpt wel iets. Is er een andere kleur mogelijk voor de namen van de ondernemingen ? Of is omzetten veel extra werk ?
Groeten,
& Wensen voor 2013
Vreemd dat de tekst bij jouw wit is. bij mij is het geel en dat was ook de bedoeling. Technisch is het niet moeilijk dit aan te passen maar ik laat de layout graag over aan ligfietser. Te veel kapiteins op een schip gaat niet werken.