Вряд ли.
Появление некоторого предложения на форуме и факт его принятия, тем более, всеми, - совсем не одно и то же.
Меня, например, смущает:
“Автошлях Р-05” - ни разу не имя собственное.
Если, скажем, дорога входит в город, там у нее появляется имя - проспект там или улица какая… Пока идет по городу - это имя может несколько раз меняться. Выходит из города - имя исчезает.
И не нужно засорять name всякими вещами, не имеющими к имени собственному никакого отношения. В частности, не следует заполнять тег name там, где имя отсутствует.
Вопрос: А что писать в тег name в этом случае?
Ответ: Ничего не писать - оставлять его пустым.
Andriano, ну при всій повазі до ваших вчених ступенів, давайте не перетворювати OSM в майданчик для відточування професійної майстерності, йому від цього краще не буде, ОК? Бо коли кожен стане на ньому застосовувати свої професійні навички, від нього нічого не залишиться - тут зустрічаються люди найнесподіваніших професій і сфер діяльності
Хто хотів заперечити - міг це зробити. Я промовчав - значить я не проти пропозиції. Заперечення озвучені не були.
Не варто плутати конкретний вей (вулицю в населеному пункті) із шляхом вцілому. name=“Автошлях …” ставимо на відношення як на сутність вищого порядку по відношенню до включених у нього веїв-відрізків з власними іменами. Крім того, name “Автошлях …” має велику практичну цінність: він співпадає з назвою статті вікіпедії, завдяки чому працює WIWOSM.
Дык переименовалку надо ж настроить верным образом.
Да такое я видел. Я давно понял, что для чиновников наличие дефиса рояли не играет.
Многим по фиг, есть там пробел или дефис или пустое место. Викепедисты, вон, по своему номера раскрасили — пробелами . Правда где-то они и их убирают
Вопрос в том, идти на поводу или правильно будет нормализовать запись номеров?
Всё-таки карта едина, в отличие от областных постановлений. И лучше, когда одинаковое обозначается одинаково по всей стране, без лишнего разнобоя.
Где-то ж есть документ центральной власти, на базе которого выпущены областные постановления? Где сказано, что надо номера лепить с букв О и С?
В законе об автодорогах не нашел.
Если есть твердое убеждение оставить как написано в постановлениях, то надо поправить вики.
Якщо це не помилка сервісу OSRM (хоча, Гугл показує приблизні відстані) попахує чимось дуже серйозним або фіг зна як вони міряють.
Де ще можна підглянути де точно проходять регіональні дороги?
Секретарша-снайперша, блеать. Ага!
Уважно читай і відкрий посилання, що додав у приклад.
В одному нема більше пів км, в іншому ще більше, і ще два десятка доріг. При чому тут опечатка?
Це якась суцільна чиновницька хвороба. Вони всюди вказують відстані дуже-дуже приблизні. Відхилення як в плюс, так і в мінус може бути суттєвим, на кілька кілометрів.
Переконався, коли особисто обкатував дороги району, відстані заміряв безпосередньо GPS.
Якщо помилку в більшу сторону ще можна пояснити бажанням вибити більший бюджет під облаштування шляху, то в мінус - навіть не знаю що і думати крім банального чиновницького нехлюйства. Їм же елементарно не вистачить виділеного асфальту.
Так що дороги в чиновницьких паперах і на землі - це різні сутності
У мене немає розумних пояснень. Думав, вони тупо сидять в кабінетах і вимірюють відстані в гугл-мапс, але звірив - ні, теж не сходиться.
Хіба що вони з року в рік переписують якісь свої старі талмуди і при кожному переписуванні накопичуються похибки
Доходить до абсурду - деяких зазначених в документах доріг насправді немає і бути не може в принципі через об’єктивні причини (рельєф місцевості + наявність пристойного альтернативного шляху).
Вже мовчу про те, що за їх паперами усі 100% доріг “з твердим покриттям”, а насправді - і грунт, і гравій, і пісок
Тепер розумію чому на моєму девайсі не сходилась дистанція з маршрутом які малюються на сервісах.
У ваших областях хтось звіряв реальні цифри? Таке ж?
Цікаво, що в меншу сторону кілометраж ще не зустрівся. Можливо, поки.
Зрозуміло, що ті цифри переписувались десятиліттями і ніхто там з мірилом не ходив/їздив.
Вражає той пісєц який твориться. Парусот метрів сюди, кілометри туди…
хлопці та це взагалі тотально зустрічається. Наносив сільські дороги Тернопільщини і трохи Франківщини по бінгу, в деяких місцях реально або забагато, або замало доріг, або й ще гірше - дорога зазначається і йде скажімо через гору
Сам після кожної поїздки довго видивлявся - може якось інакше та чи інша дорога повинна проходити? Але ж ні, в сільській місцевості “зайвих” доріг не буває, переважно шлях в той чи інший населений пункт один єдиний, “зрізати” можна було хіба що полями, але там покриття явно не “тверде”.
Та коли став стикатися з віртуальними С-дорогами, (попідписував у wiki), які до того ж ведуть у вже неіснуючі населені пункти, зрозумів, що треба радіти, коли дорога взагалі була хоч яка-небудь, тут вже не до точності